Prodaja, Stan Bar Ostalo, 132 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Bar, Ostalo

Bar, Opština Bar, Crna Gora

199.000 €

1.507,6 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

2

Kvadratura

132 m²

Sprat / Spratnost

1

Dvospratni apartman br. 1983 Predloženi apartmanima132 kv.m stambene površine i nalazi se natri nivoa. Prvi nivo – garaža površine 20 kv.m.i garaža 40 kv.m. /kao zasebna prostorijakoja ne ulazi u stambenu površinu/Drugi i treći nivo su sam apartman sa unutrašnjim stepeništem.Na drugom spratu: Dve ostakljeneterase+pripadajuća parcela220 kv.m.+kupatilo+dnevna soba+kuhinja.Na trećem spratu:Dve lođe+kupatilo+2 spavaće sobe.Ukupna površina 132 kv.mUz apartman pripada t zemljište 220 kv.m. na nivou drugog sprata i predstavlja harmoničan nastavakkuhinje i terase. Postoji dodatna prostorija u vidu garaže za dva automobila.Kozmetički remont apartmana izvršen je u septembru 2023. godine.Cena sa svim nameštajem 199 000 evra Po potrebigaražni prostor 1- og nivoa može se preurediti u stambeni apartman površine 26 kv.m.Dva bazena, dečji i za odrasle (20 m),nalaze se na teritoriji kompleksa na 30 metara od apartmana.Prilikom potpisivanjau govora o kupoprodaji predmet prodaje su sam apartman, zemljište koje pripada apartmanu, garaža i udeo u zajedničkoj svojini na bazenima i svim prilaznim putevima.U kompleksu radi Upravljačka kompanija koja obezbeđuje čistoću i red na teritoriji, nadležeće sanitarno stanje bazena, nesmetan rad svih inženjerskih sistema,bezbednost imovine kompleksa i stanovnika.щее санитарное состояние бассейнов, бесперебойную работу всех инженерных систем,безопасность имущества комплекса и жителей.