Prodaja, Zemljište Podgorica Donja Gorica, 900 m2

27. mart 2026.
Advert Image
1 / 3
Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

350.000 €

388,9 € / m²

Kvadratura

900 m²

Prodaje se urbanizovan plac površine 900 m² u Gornjoj Gorici, na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Plac se nalazi na samo 30 metara od Nikšićkog puta i oko 1 km od Delta City-ja. Plac je ograđen i posjeduje urbanističko-tehničke uslove, sa mogućnošću izgradnje poslovno-stambenog objekta površine do 500 m². Odlična prilika za investiciju – idealno za kombinaciju stanovanja i poslovanja. Cijena:350.000€ Luxury Property Montenegro 067 000 740 067 000 730 067 000 710

Dodatne karakteristike

Prilaz

Asfalt

Uknjiženo

Da

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 70.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

350.000 €

Učešće

70.000 €

Kredit

280.000 €

Kamata

186.899 €

Iznos mjesečne rate

1.556 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Anja Jovanovic

Slične nekretnine
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 958 m². Cijena: 115.000 €

958 m²

Prodaja

120 €/m²

115.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

1. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 924 m². Cijena: 135.000 €

924 m²

Prodaja

146,1 €/m²

135.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 910 m². Cijena: 136.500 €

910 m²

Prodaja

150 €/m²

136.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 2705 m². Cijena: 334.000 €

2705 m²

Prodaja

123,5 €/m²

334.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

6. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 3000 m². Cijena: 360.000 €

3000 m²

Prodaja

120 €/m²

360.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 4552 m². Cijena: 365.000 €

4552 m²

Prodaja

80,2 €/m²

365.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

25. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 1640 m². Cijena: 377.200 €

1640 m²

Prodaja

230 €/m²

377.200 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 2900 m². Cijena: Na upit

2900 m²

Prodaja

Cijena na upit

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

26. maj 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Donja Gorica

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 1000 m². Cijena: 100.000 €

1000 m²

Prodaja

100 €/m²

100.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

2900 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

6. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

3000 m²

Prodaja

120 €/m²

360.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

26. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 1877 m². Cijena: 150.160 €

1877 m²

Prodaja

80 €/m²

150.160 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

4. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 1100 m². Cijena: 160.000 €

1100 m²

Prodaja

145,5 €/m²

160.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

25. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

1640 m²

Prodaja

230 €/m²

377.200 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

25. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 1100 m². Cijena: 187.000 €

1100 m²

Prodaja

170 €/m²

187.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

1. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

924 m²

Prodaja

146,1 €/m²

135.000 €