Prodaja, Zemljište Podgorica Donja Gorica, 1640 m2

25. mart 2026.
Advert Image
1 / 2
Nemanja Pavićević

Nemanja Pavićević

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

377.200 €

230 € / m²

Kvadratura

1640 m²

SUNCE NEKRETNINE - prodaja - Građevinski plac 1640m2, Donja Gorica, blizu Enza Home marketa. Do usvajanja DUP- a, može da se pravi privremeni objekat od 800m2, visine 9m, a kad se usvoji DUP, može da se gradi dvije zgrade po 800m2. Cijena 230€/m2. Sunce nekretnine 069 155 195 069 600 085

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 75.440 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

377.200 €

Učešće

75.440 €

Kredit

301.760 €

Kamata

201.424 €

Iznos mjesečne rate

1.677 €

  • Uploaded content
    Sunce nekretnine

    Nemanja Pavićević

Slične nekretnine
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 2705 m². Cijena: 334.000 €

2705 m²

Prodaja

123,5 €/m²

334.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

27. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 900 m². Cijena: 350.000 €

900 m²

Prodaja

388,9 €/m²

350.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

6. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 3000 m². Cijena: 360.000 €

3000 m²

Prodaja

120 €/m²

360.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 4552 m². Cijena: 365.000 €

4552 m²

Prodaja

80,2 €/m²

365.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 2900 m². Cijena: Na upit

2900 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 387 m². Cijena: 46.000 €

387 m²

Prodaja

118,9 €/m²

46.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 500 m². Cijena: 60.000 €

500 m²

Prodaja

120 €/m²

60.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 443 m². Cijena: 73.000 €

443 m²

Prodaja

164,8 €/m²

73.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

26. maj 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Donja Gorica

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 1000 m². Cijena: 100.000 €

1000 m²

Prodaja

100 €/m²

100.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

2900 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

6. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

3000 m²

Prodaja

120 €/m²

360.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

26. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 1877 m². Cijena: 150.160 €

1877 m²

Prodaja

80 €/m²

150.160 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

4. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 1100 m². Cijena: 160.000 €

1100 m²

Prodaja

145,5 €/m²

160.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

25. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 1100 m². Cijena: 187.000 €

1100 m²

Prodaja

170 €/m²

187.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

27. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

900 m²

Prodaja

388,9 €/m²

350.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

1. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 924 m². Cijena: 135.000 €

924 m²

Prodaja

146,1 €/m²

135.000 €