Prodaja, Zemljište Podgorica Donja Gorica, 924 m2

1. apr 2026.
Advert Image
1 / 2

Eksterni link

Aleksandar V

Aleksandar V

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

135.000 €

146,1 € / m²

Kvadratura

924 m²

Na prodaju plac površine 924 m² po cijeni od 135.000€. Na parceli je moguća izgradnja hangara površine do 460 m², što je čini idealnom za poslovne ili skladišne namjene. ID: 826

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 27.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

135.000 €

Učešće

27.000 €

Kredit

108.000 €

Kamata

72.090 €

Iznos mjesečne rate

600 €

Eksterni link

  • Uploaded content
    Lumaro Properties

    Aleksandar V

Slične nekretnine
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 958 m². Cijena: 115.000 €

958 m²

Prodaja

120 €/m²

115.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 910 m². Cijena: 136.500 €

910 m²

Prodaja

150 €/m²

136.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Donja Gorica

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 1000 m². Cijena: 100.000 €

1000 m²

Prodaja

100 €/m²

100.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 800 m². Cijena: 109.000 €

800 m²

Prodaja

136,3 €/m²

109.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

26. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 1877 m². Cijena: 150.160 €

1877 m²

Prodaja

80 €/m²

150.160 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

4. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 1100 m². Cijena: 160.000 €

1100 m²

Prodaja

145,5 €/m²

160.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

27. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 900 m². Cijena: 350.000 €

900 m²

Prodaja

388,9 €/m²

350.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 2900 m². Cijena: Na upit

2900 m²

Prodaja

Cijena na upit

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

26. maj 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Donja Gorica

1000 m²

Prodaja

100 €/m²

100.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

2900 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

6. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 3000 m². Cijena: 360.000 €

3000 m²

Prodaja

120 €/m²

360.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

26. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

1877 m²

Prodaja

80 €/m²

150.160 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

4. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

1100 m²

Prodaja

145,5 €/m²

160.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

25. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 1640 m². Cijena: 377.200 €

1640 m²

Prodaja

230 €/m²

377.200 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

25. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 1100 m². Cijena: 187.000 €

1100 m²

Prodaja

170 €/m²

187.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

27. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

900 m²

Prodaja

388,9 €/m²

350.000 €