Prodaja, Stan Tivat Ostalo, 137 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 13

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Tivat, Ostalo

Adresa na upit

950.800 €

6.940,1 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

2

Kvadratura

137 m²

Stan u Porto Montenegru br. 3021 Prostran stan sa 2 spavaće sobe u modernom stambenom kompleksu Ostro, koji je deo nove četvrti Boka Place u Porto Montenegru, u Tivtu 2 spavaće sobe2 kupatila1 garažno mestoNenameštenUkupna površina: 137 m²NovogradnjaPovršina stana je 82 m² + terasa 20 m² sa izlazom u unutrašnje dvorište površine 35 m², na koje vlasnici dobijajuekskluzivno pravo korišćenja. Raspored: dnevna soba otvorenog tipa sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila, vešeraj. U cenu je uključeno jedno garažno mesto. Zgrada je pod upravljanjem 5* hotelaSIRO by One&Only, sa mogućnošću izdavanja nekretnine u zakup kroz hotelski pool. U kompleksu se nalaze bazen na krovu, premium fitnes, SPA i drugi sadržaji. O kompleksu Boka Place u Porto Montenegru, u Tivtu Boka Place— je stilska urbana zona sa buticima, restoranima, bioskopom, zelenim površinama i blizinom marine Porto Montenegro, svega nekoliko minuta od obale. Porto Montenegro— marina svetske klase i stambeni kompleks sa ekskluzivnim rezidencijama, buticima, hotelima i drugim sadržajima. Svaka zgrada ovde i

Dodatne karakteristike

Stanje

Novogradnja

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 190.160 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

950.800 €

Učešće

190.160 €

Kredit

760.640 €

Kamata

507.725 €

Iznos mjesečne rate

4.228 €

Eksterni link

Pokreni navigaciju pomoću

  • Uploaded content