Prodaja, Stan Tivat Ostalo, 147 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Tivat, Ostalo

Adresa na upit

490.000 €

3.333,3 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

1

Kvadratura

147 m²

Sprat / Spratnost

4

Stan u Tivtu br. 2425 Predlažemo vašoj pažnji izuzetnudvosobnu stanu prestižnom naseljuDonja Lastva— mestu gde se harmonija prirode spaja sa visokim nivoom komfora.<br data-start="335" data-end="338" />Luksuzna zgrada sa bazenom nalazi se svega100 metara od azurne obale Jadranskog mora, u okruženju uređenih ulica i sofisticirane arhitekture. O stanu: Funkcionalan raspored uključuje: Naselje Donja Lastva smatra se jednom od najatraktivnijih lokacija na obali:<br data-start="1475" data-end="1478" />Ugodne promenade, slikovite plaže, stare kuće i mirne uličice stvaraju posebnu atmosferu privatnosti, dok se centar grada Tivta sa svojim restoranima, buticima, bankama i školama nalazi svega nekoliko minuta hoda. Do Porto Montenegra, poznate međunarodne marine luksuzne klase, — svega 1 km.<br data-start="1798" data-end="1801" />Na pešačkoj udaljenosti — sve što je potrebno za udoban život: supermarketi, apoteke, zdravstvene ustanove, državne i privatne organizacije. Zgrada je smeštena dalje od turističkih tokova, što obezbeđuje mir i privatnost, a istovremeno — u neposrednoj blizini svih glavnih znamenitosti Tivta.

Dodatne karakteristike

Stanje

Novogradnja

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 98.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

490.000 €

Učešće

98.000 €

Kredit

392.000 €

Kamata

261.659 €

Iznos mjesečne rate