Prodaja, Stan Tivat Ostalo, 135 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Tivat, Ostalo

Pomorska, 85320 Tivat, Crna Gora

1.350.000 €

10.000 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

3

Kvadratura

135 m²

Stan u Porto Montenegru №2540 Osnovni parametri: Lokacija:Porto Montenegro, Tivat.Površina:135 m² Struktura:2 spavaće sobe, 3 kupatila Dodatno:U cenu je uključeno namenskoparking mestou podzemnoj garaži iostava Enterijer i raspored: Stambene zone:Prirodni parket, visoki plafoni sa višeslojnom skrivenom LED rasvetom i panoramsko zastakljenje Master spavaća soba:Soba u toplim tonovima sa izlazom na terasu i ugrađenim sistemima za odlaganje Dečja/Druga spavaća soba:Opremljena kvalitetnim nameštajem Kupatila:Tri kupatila sa oblogom od prirodnog kamena, opremljena sanitarijama i tuš kabinama u ravni poda Posebnost objekta — „Zelena terasa“: Terasa, čija ukupna površina praktično povećava stambeni prostor na 150 m². Terasa je zonirana za odmor i ukrašena živim ogradama. O kompleksu i lokaciji: Obrazovanje:Samo 5 minuta hoda nalazi se prestižna međunarodna školaKnightsbridge Schools International (KSI)Svakodnevni komfor:U naselju ima sve što je potrebno: supermarket delikatesa, organske prodavnice, apoteke, banke i privatne klinike

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 270.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

1.350.000 €

Učešće

270.000 €

Kredit

1.080.000 €

Kamata

720.897 €

Iznos mjesečne rate

6.003 €

Eksterni link

Pokreni navigaciju pomoću

  • Uploaded content
    MD Realty

    Taisija Golovach