Prodaja zemljišta Zabjelo (Podgorica)

Pronađeno 13 oglasa za upit Prodaja zemljišta Zabjelo (Podgorica)

Pregled ponude za prodaju zemljišta u naselju Zabjelo, Podgorica. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 10429 m². Cijena: 156.435 €

10429 m²

Prodaja

15 €/m²

156.435 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 618 m². Cijena: Na upit

618 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 1000 m². Cijena: Na upit

1000 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

26. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 150 m². Cijena: 75.000 €

150 m²

Prodaja

500 €/m²

75.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

21. jan 2026.
LV REAL ESTATE
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Cijena: 2.742.800 €

6857 m²

Prodaja

400 €/m²

2.742.800 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Cijena: 2.600.000 €

6857 m²

Prodaja

379,2 €/m²

2.600.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

4. maj 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Vojislavljevića

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 1500 m². Cijena: 800.000 €

1500 m²

Prodaja

533,3 €/m²

800.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

14. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Cijena: 3.085.650 €

6857 m²

Prodaja

450 €/m²

3.085.650 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

6857 m²

Prodaja

400 €/m²

2.742.800 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Janka Đonovića

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 3800 m². Cijena: 950.000 €

3800 m²

Prodaja

250 €/m²

950.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Ulica Vojislavljevića

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 618 m². Cijena: 240.000 €

618 m²

Prodaja

388,3 €/m²

240.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

24. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 12000 m². Cijena: 2.760.000 €

12000 m²

Prodaja

230 €/m²

2.760.000 €