Prodaja, Zemljište Podgorica Zabjelo, 150 m2

26. mart 2026.
Advert Image
1 / 3
Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

75.000 €

500 € / m²

Kvadratura

150 m²

Prodaja,plac,150m2,Zabjelo Na prodaju urbanistička parcela površine 150 m², sa ucrtanim poslovnim prostorom od 60m². Smještena na prometnom bulevaru Vojislavljevića, ova ugaona parcela nudi izvanrednu vidljivost i pristupačnost. Nalazi se direktno prekoputa novih stambenih kompleksa (P+3) i neposredno uz već izgrađene objekte, što obezbjeđuje visoku frekvenciju pješaka i vozila. Parcela je idealna za raznovrsne komercijalne djelatnosti: apoteku, pekaru, frizerski/kozmetički salon, kancelarije ili druge uslužne objekte. Blizina velikog broja novih stanovnika garantuje idealan potencijal za uspješan biznis i sigurnu investiciju. Cijena: 75.000€ Luxury Property Montenegro 067 000 740 067 000 730 067 000 710

Dodatne karakteristike

Prilaz

Asfalt

Uknjiženo

Da

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 15.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

75.000 €

Učešće

15.000 €

Kredit

60.000 €

Kamata

40.050 €

Iznos mjesečne rate

333 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Anja Jovanovic

Slične nekretnine
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 1000 m². Cijena: Na upit

1000 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 618 m². Cijena: Na upit

618 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 10429 m². Cijena: 156.435 €

10429 m²

Prodaja

15 €/m²

156.435 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Ulica Vojislavljevića

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 618 m². Cijena: 240.000 €

618 m²

Prodaja

388,3 €/m²

240.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

4. maj 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Vojislavljevića

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 1500 m². Cijena: 800.000 €

1500 m²

Prodaja

533,3 €/m²

800.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Janka Đonovića

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 3800 m². Cijena: 950.000 €

3800 m²

Prodaja

250 €/m²

950.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Cijena: 2.600.000 €

6857 m²

Prodaja

379,2 €/m²

2.600.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Cijena: 2.605.660 €

6857 m²

Prodaja

380 €/m²

2.605.660 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

26. maj 2025.

6857 m²

Prodaja

379,2 €/m²

2.600.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

6857 m²

Prodaja

380 €/m²

2.605.660 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

21. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Cijena: 2.742.800 €

6857 m²

Prodaja

400 €/m²

2.742.800 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

24. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 12000 m². Cijena: 2.760.000 €

12000 m²

Prodaja

230 €/m²

2.760.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Ulica Vojislavljevića

618 m²

Prodaja

388,3 €/m²

240.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Janka Đonovića

3800 m²

Prodaja

250 €/m²

950.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

6857 m²

Prodaja

400 €/m²

2.742.800 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

14. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Cijena: 3.085.650 €

6857 m²

Prodaja

450 €/m²

3.085.650 €