Prodaja, Zemljište Podgorica Zabjelo, 1500 m2

4. maj 2026.
Advert Image
1 / 2
Aleksandra  Dabetić

Aleksandra Dabetić

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Podgorica, Zabjelo

Vojislavljevića

800.000 €

533,3 € / m²

Kvadratura

1500 m²

Na prodaju urbanizovan plac površine 1.500 m², smješten na izuzetnoj lokaciji – Bulevar Vojislavljevića, Zabjelo. Prema važećim urbanističko-tehničkim uslovima, na parceli je dozvoljena izgradnja stambenog objekta bruto površine do 3.000 m², spratnosti P+3, uz koeficijent izgrađenosti 2, što ovu nekretninu čini idealnom investicionom prilikom. Plac se nalazi u razvijenoj urbanoj zoni sa direktnim pristupom sa bulevara, uz kompletnu infrastrukturu u neposrednoj blizini (struja, voda, kanalizacija). Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim djelovima grada, kao i blizinu ključnih sadržaja, što dodatno povećava investicioni potencijal. ✔️ Izvađeni novi UT uslovi ✔️ Odlična lokacija ✔️ Pogodno za stambenu izgradnju Cijena: 800.000 € * agencijska provizija po dogovoru

Dodatne karakteristike

Prilaz

Asfalt

Uknjiženo

Da

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 160.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

800.000 €

Učešće

160.000 €

Kredit

640.000 €

Kamata

427.198 €

Iznos mjesečne rate

3.557 €

  • Uploaded content
    Prestige Real Estate

    Aleksandra Dabetić

Slične nekretnine
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Janka Đonovića

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 3800 m². Cijena: 950.000 €

3800 m²

Prodaja

250 €/m²

950.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 1000 m². Cijena: Na upit

1000 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 618 m². Cijena: Na upit

618 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

26. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 150 m². Cijena: 75.000 €

150 m²

Prodaja

500 €/m²

75.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 10429 m². Cijena: 156.435 €

10429 m²

Prodaja

15 €/m²

156.435 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Ulica Vojislavljevića

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 618 m². Cijena: 240.000 €

618 m²

Prodaja

388,3 €/m²

240.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Cijena: 2.600.000 €

6857 m²

Prodaja

379,2 €/m²

2.600.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Cijena: 2.605.660 €

6857 m²

Prodaja

380 €/m²

2.605.660 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

26. maj 2025.

6857 m²

Prodaja

379,2 €/m²

2.600.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

6857 m²

Prodaja

380 €/m²

2.605.660 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

21. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Cijena: 2.742.800 €

6857 m²

Prodaja

400 €/m²

2.742.800 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

24. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 12000 m². Cijena: 2.760.000 €

12000 m²

Prodaja

230 €/m²

2.760.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Ulica Vojislavljevića

618 m²

Prodaja

388,3 €/m²

240.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Janka Đonovića

3800 m²

Prodaja

250 €/m²

950.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

6857 m²

Prodaja

400 €/m²

2.742.800 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Zemljište

14. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Cijena: 3.085.650 €

6857 m²

Prodaja

450 €/m²

3.085.650 €