Prodaja zemljišta Masline (Podgorica)

Pronađeno 13 oglasa za upit Prodaja zemljišta Masline (Podgorica)

Pregled ponude za prodaju zemljišta u naselju Masline, Podgorica. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 1300 m². Cijena: 195.000 €

1300 m²

Prodaja

150 €/m²

195.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 600 m². Cijena: 90.000 €

600 m²

Prodaja

150 €/m²

90.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 2395 m². Cijena: 575.000 €

2395 m²

Prodaja

240,1 €/m²

575.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 741 m². Cijena: 160.000 €

741 m²

Prodaja

215,9 €/m²

160.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

6. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 2000 m². Cijena: 1.450.000 €

2000 m²

Prodaja

725 €/m²

1.450.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

3. apr 2026.
Dandelion Real Estate

2000 m²

Prodaja

725 €/m²

1.450.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

27. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 824 m². Cijena: 177.160 €

824 m²

Prodaja

215 €/m²

177.160 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

26. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 379 m². Cijena: 132.650 €

379 m²

Prodaja

350 €/m²

132.650 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

17. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Preko puta Voli-a, u blizini Bolex-a

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 928 m². Cijena: 390.000 €

928 m²

Prodaja

420,3 €/m²

390.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 773 m². Cijena: Na upit

773 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 25.172 m². Cijena: Na upit

25 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 8794 m². Cijena: Na upit

8794 m²

Prodaja

Cijena na upit