Prodaja, Zemljište Podgorica Masline, 824 m2

27. mart 2026.
Advert Image
1 / 2

Eksterni link

Aleksandar V

Aleksandar V

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Podgorica, Masline

Adresa na upit

177.160 €

215 € / m²

Kvadratura

824 m²

Na prodaju plac površine 824 m² u naselju Masline, Podgorica. Lokacija se nalazi na svega nekoliko minuta od centra grada, što je čini izuzetno pogodnom za gradnju porodične kuće ili investiciju. Cijena iznosi 215€ po m². ID: 824

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 35.432 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

177.160 €

Učešće

35.432 €

Kredit

141.728 €

Kamata

94.603 €

Iznos mjesečne rate

788 €

Zemljište

19. jan 2026.

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 773 m². Cijena: Na upit

773 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 741 m². Cijena: 160.000 €

741 m²

Prodaja

215,9 €/m²

160.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 1300 m². Cijena: 195.000 €

1300 m²

Prodaja

150 €/m²

195.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 25.172 m². Cijena: Na upit

25 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 8794 m². Cijena: Na upit

8794 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 3408 m². Cijena: Na upit

3408 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 600 m². Cijena: 90.000 €

600 m²

Prodaja

150 €/m²

90.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

26. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 379 m². Cijena: 132.650 €

379 m²

Prodaja

350 €/m²

132.650 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.

3408 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.

8794 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.

25 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.

773 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

17. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Preko puta Voli-a, u blizini Bolex-a

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 928 m². Cijena: 390.000 €

928 m²

Prodaja

420,3 €/m²

390.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

26. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

379 m²

Prodaja

350 €/m²

132.650 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

3. apr 2026.

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 2000 m². Cijena: 1.450.000 €

2000 m²

Prodaja

725 €/m²

1.450.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

6. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

2000 m²

Prodaja

725 €/m²

1.450.000 €