Prodaja, Zemljište Podgorica Masline, 2000 m2

3. apr 2026.
Advert Image
1 / 2
Vukajlo Ivanović

Vukajlo Ivanović

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Podgorica, Masline

Masline

1.450.000 €

725 € / m²

Kvadratura

2000 m²

Prodaje se plac od 2000m2 koji ima 330m2 poslovnog prostora, 130m2 stambenog i 80m2 magacinskog prostora koji se nalazi na početku Maslina, pored bulevara. Idealno za: benzinsku pumpu diskont prehrane privatnu bolnicu tehnički pregled i servis auto perionicu i slično

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 290.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

1.450.000 €

Učešće

290.000 €

Kredit

1.160.000 €

Kamata

774.297 €

Iznos mjesečne rate

6.448 €

Pokreni navigaciju pomoću

  • Uploaded content
    Dandelion Real Estate

    Vukajlo Ivanović

Slične nekretnine
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

6. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 2000 m². Cijena: 1.450.000 €

2000 m²

Prodaja

725 €/m²

1.450.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 25.172 m². Cijena: Na upit

25 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 773 m². Cijena: Na upit

773 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 3408 m². Cijena: Na upit

3408 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 8794 m². Cijena: Na upit

8794 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 600 m². Cijena: 90.000 €

600 m²

Prodaja

150 €/m²

90.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

26. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 379 m². Cijena: 132.650 €

379 m²

Prodaja

350 €/m²

132.650 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 741 m². Cijena: 160.000 €

741 m²

Prodaja

215,9 €/m²

160.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.

3408 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.

8794 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.

25 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.

773 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

17. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Preko puta Voli-a, u blizini Bolex-a

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 928 m². Cijena: 390.000 €

928 m²

Prodaja

420,3 €/m²

390.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

26. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

379 m²

Prodaja

350 €/m²

132.650 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

27. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Masline, Podgorica – 824 m². Cijena: 177.160 €

824 m²

Prodaja

215 €/m²

177.160 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Zemljište

6. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Adresa na upit

2000 m²

Prodaja

725 €/m²

1.450.000 €