Pretraga

Namjena

Tip

Lokacija

Kvadratura

Cijena

Dodatno

Prodaja zemljišta Donji Kokoti (Podgorica) - strana 2

Pronađeno 27 oglasa za upit Prodaja zemljišta Donji Kokoti (Podgorica)

Pregled ponude za prodaju zemljišta u naselju Donji Kokoti, Podgorica. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

2. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 1200 m². Cijena: 93.000 €

1200 m²

Prodaja

77,5 €/m²

93.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

2. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 800 m². Cijena: 66.000 €

800 m²

Prodaja

82,5 €/m²

66.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

2. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 600 m². Cijena: 51.500 €

600 m²

Prodaja

85,8 €/m²

51.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

2. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 637 m². Cijena: 47.775 €

637 m²

Prodaja

75 €/m²

47.775 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

30. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 707 m². Cijena: 53.025 €

707 m²

Prodaja

75 €/m²

53.025 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

30. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 683 m². Cijena: 51.225 €

683 m²

Prodaja

75 €/m²

51.225 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Hitno

Zemljište

19. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 7407 m². Cijena: 629.595 €

7407 m²

Prodaja

85 €/m²

629.595 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

19. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 3000 m². Cijena: 360.000 €

3000 m²

Prodaja

120 €/m²

360.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

13. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 600 m². Cijena: 54.000 €

600 m²

Prodaja

90 €/m²

54.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

20. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 1453 m². Cijena: 108.975 €

1453 m²

Prodaja

75 €/m²

108.975 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

15. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 433 m². Cijena: 65.000 €

433 m²

Prodaja

150,1 €/m²

65.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 2100 m². Cijena: 136.500 €

2100 m²

Prodaja

65 €/m²

136.500 €