Prodaja, Zemljište Podgorica Donji Kokoti, 800 m2

2. apr 2026.
Advert Image
1 / 2
Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

66.000 €

82,5 € / m²

Kvadratura

800 m²

Na prodaju plac u Donjim Kokotima – 800 m² Prodaje se plac površine 800 m², smješten u mirnom dijelu Donjih Kokota. Lokacija je idealna za izgradnju porodične kuće, sa dobrim pristupom i razvijenom infrastrukturom u blizini. Osnovne informacije: • Površina: 800 m² • Cijena: 66.000 € • Mirno okruženje, pogodno za porodični život • Dobar prilaz placu Luxury Property Montenegro 067 000 740 067 000 730 067 000 710

Dodatne karakteristike

Prilaz

Asfalt

Uknjiženo

Da

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 13.200 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

66.000 €

Učešće

13.200 €

Kredit

52.800 €

Kamata

35.244 €

Iznos mjesečne rate

293 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Anja Jovanovic

Slične nekretnine
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 767 m². Cijena: 45.000 €

767 m²

Prodaja

58,7 €/m²

45.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

22. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 850 m². Cijena: 52.000 €

850 m²

Prodaja

61,2 €/m²

52.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

30. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 707 m². Cijena: 53.025 €

707 m²

Prodaja

75 €/m²

53.025 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

13. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 600 m². Cijena: 54.000 €

600 m²

Prodaja

90 €/m²

54.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 683 m². Cijena: 54.600 €

683 m²

Prodaja

79,9 €/m²

54.600 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

5. apr 2026.
Horizon Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 433 m². Cijena: 64.950 €

433 m²

Prodaja

150 €/m²

64.950 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

15. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 433 m². Cijena: 65.000 €

433 m²

Prodaja

150,1 €/m²

65.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

2. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 637 m². Cijena: 47.775 €

637 m²

Prodaja

75 €/m²

47.775 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

16. dec 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 1800 m². Cijena: 102.000 €

1800 m²

Prodaja

56,7 €/m²

102.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

15. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 3023 m². Cijena: 270.000 €

3023 m²

Prodaja

89,3 €/m²

270.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

5. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 1090 m². Cijena: 109.000 €

1090 m²

Prodaja

100 €/m²

109.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 2100 m². Cijena: 136.500 €

2100 m²

Prodaja

65 €/m²

136.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

15. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

433 m²

Prodaja

150,1 €/m²

65.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

20. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 1453 m². Cijena: 108.975 €

1453 m²

Prodaja

75 €/m²

108.975 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

13. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

600 m²

Prodaja

90 €/m²

54.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

19. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 3000 m². Cijena: 360.000 €

3000 m²

Prodaja

120 €/m²

360.000 €