Prodaja, Zemljište Podgorica Donji Kokoti, 637 m2

2. apr 2026.
Advert Image
1 / 2

Eksterni link

Veljko Radulovic

Veljko Radulovic

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

47.775 €

75 € / m²

Kvadratura

637 m²

PRODAJA – Građevinsko zemljište (637m2), Podgorica, Donji Kokoti – 47.775€ 🏞 Površina i tip: Na prodaju građevinsko zemljište površine 637m2, namijenjeno za stanovanje (SMG zona). Parcela je pogodna za izgradnju porodičnog objekta ili investicionog projekta, uz mogućnost prilagođavanja prema urbanističkim uslovima. 📐 Struktura i parametri: – Površina: 637m2 – Minimalna parcela: 300m2 – Indeks zauzetosti: 0.3 – Indeks izgrađenosti: 0.6 – Dozvoljena spratnost: P + 1 – Mogućnost izgradnje podruma ✅ Dodatno: – Građevinsko zemljište – Pogodno za porodičnu kuću ili duplex objekat – Odlična investiciona prilika – Mirno i perspektivno naselje 📍 Lokacija i okruženje: Parcela se nalazi u naselju Donji Kokoti, koje karakteriše mirno okruženje i dobra povezanost sa Podgoricom, uz sve veći razvoj stambenih objekata. 💶 Cijena: 75€/m2 Ukupno: 47.775€ 📞 Kontakt: 📲 +382 67 85 55 88 📲 +382 67 33 73 72 🌐 www.matnekretnine.me

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 9.555 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

47.775 €

Učešće

9.555 €

Kredit

38.220 €

Kamata

25.512 €

Iznos mjesečne rate

212 €

Eksterni link

  • Uploaded content
    Mat Nekretnine

    Veljko Radulovic

Slične nekretnine
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

30. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 683 m². Cijena: 51.225 €

683 m²

Prodaja

75 €/m²

51.225 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

2. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 600 m². Cijena: 51.500 €

600 m²

Prodaja

85,8 €/m²

51.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 600 m². Cijena: 52.000 €

600 m²

Prodaja

86,7 €/m²

52.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

13. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 600 m². Cijena: 54.000 €

600 m²

Prodaja

90 €/m²

54.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 683 m². Cijena: 54.600 €

683 m²

Prodaja

79,9 €/m²

54.600 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 767 m². Cijena: 45.000 €

767 m²

Prodaja

58,7 €/m²

45.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 1000 m². Cijena: 50.000 €

1000 m²

Prodaja

50 €/m²

50.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

22. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 850 m². Cijena: 52.000 €

850 m²

Prodaja

61,2 €/m²

52.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

16. dec 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 1800 m². Cijena: 102.000 €

1800 m²

Prodaja

56,7 €/m²

102.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

15. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 3023 m². Cijena: 270.000 €

3023 m²

Prodaja

89,3 €/m²

270.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

5. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 1090 m². Cijena: 109.000 €

1090 m²

Prodaja

100 €/m²

109.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 2100 m². Cijena: 136.500 €

2100 m²

Prodaja

65 €/m²

136.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

15. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 433 m². Cijena: 65.000 €

433 m²

Prodaja

150,1 €/m²

65.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

20. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 1453 m². Cijena: 108.975 €

1453 m²

Prodaja

75 €/m²

108.975 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

13. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

600 m²

Prodaja

90 €/m²

54.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

19. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 3000 m². Cijena: 360.000 €

3000 m²

Prodaja

120 €/m²

360.000 €