Pretraga

Namjena

Tip

Lokacija

Kvadratura

Cijena

Dodatno

Prodaja zemljišta Donji Kokoti (Podgorica)

Pronađeno 27 oglasa za upit Prodaja zemljišta Donji Kokoti (Podgorica)

Pregled ponude za prodaju zemljišta u naselju Donji Kokoti, Podgorica. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

22. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 850 m². Cijena: 52.000 €

850 m²

Prodaja

61,2 €/m²

52.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 1303 m². Cijena: 108.000 €

1303 m²

Prodaja

82,9 €/m²

108.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 1729 m². Cijena: 173.000 €

1729 m²

Prodaja

100,1 €/m²

173.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 683 m². Cijena: 54.600 €

683 m²

Prodaja

79,9 €/m²

54.600 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 1500 m². Cijena: 105.000 €

1500 m²

Prodaja

70 €/m²

105.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 1000 m². Cijena: 50.000 €

1000 m²

Prodaja

50 €/m²

50.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 2887 m². Cijena: 360.000 €

2887 m²

Prodaja

124,7 €/m²

360.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 1090 m². Cijena: 108.500 €

1090 m²

Prodaja

99,5 €/m²

108.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 767 m². Cijena: 45.000 €

767 m²

Prodaja

58,7 €/m²

45.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 600 m². Cijena: 52.000 €

600 m²

Prodaja

86,7 €/m²

52.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 1417 m². Cijena: 121.000 €

1417 m²

Prodaja

85,4 €/m²

121.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Zemljište

5. apr 2026.
Horizon Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Kokoti, Podgorica – 433 m². Cijena: 64.950 €

433 m²

Prodaja

150 €/m²

64.950 €