Pretraga

Namjena

Tip

Lokacija

Kvadratura

Cijena

Dodatno

Prodaja zemljišta Donja Gorica (Podgorica)

Pronađeno 18 oglasa za upit Prodaja zemljišta Donja Gorica (Podgorica)

Pregled ponude za prodaju zemljišta u naselju Donja Gorica, Podgorica. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

25. apr 2026.
LV REAL ESTATE
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 5750 m². Cijena: 1.322.500 €

5750 m²

Prodaja

230 €/m²

1.322.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 500 m². Cijena: 60.000 €

500 m²

Prodaja

120 €/m²

60.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 800 m². Cijena: 109.000 €

800 m²

Prodaja

136,3 €/m²

109.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 4552 m². Cijena: 365.000 €

4552 m²

Prodaja

80,2 €/m²

365.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 910 m². Cijena: 136.500 €

910 m²

Prodaja

150 €/m²

136.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 2705 m². Cijena: 334.000 €

2705 m²

Prodaja

123,5 €/m²

334.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 958 m². Cijena: 115.000 €

958 m²

Prodaja

120 €/m²

115.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 443 m². Cijena: 73.000 €

443 m²

Prodaja

164,8 €/m²

73.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 387 m². Cijena: 46.000 €

387 m²

Prodaja

118,9 €/m²

46.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

27. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 900 m². Cijena: 350.000 €

900 m²

Prodaja

388,9 €/m²

350.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Donja Gorica

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 1000 m². Cijena: 100.000 €

1000 m²

Prodaja

100 €/m²

100.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

1. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 924 m². Cijena: 135.000 €

924 m²

Prodaja

146,1 €/m²

135.000 €