Prodaja zemljišta Dajbabe (Podgorica)

Pronađeno 14 oglasa za upit Prodaja zemljišta Dajbabe (Podgorica)

Pregled ponude za prodaju zemljišta u naselju Dajbabe, Podgorica. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. maj 2026.
LV REAL ESTATE
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Dajbabe bb

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 3687 m². Cijena: 737.400 €

3687 m²

Prodaja

200 €/m²

737.400 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 3517 m². Cijena: 492.380 €

3517 m²

Prodaja

140 €/m²

492.380 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 2782 m². Cijena: 347.750 €

2782 m²

Prodaja

125 €/m²

347.750 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 1000 m². Cijena: 90.000 €

1000 m²

Prodaja

90 €/m²

90.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 1676 m². Cijena: 361.000 €

1676 m²

Prodaja

215,4 €/m²

361.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 9522 m². Cijena: 762.000 €

9522 m²

Prodaja

80 €/m²

762.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 2304 m². Cijena: 369.000 €

2304 m²

Prodaja

160,2 €/m²

369.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 1093 m². Cijena: 87.500 €

1093 m²

Prodaja

80,1 €/m²

87.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 1761 m². Cijena: 300.000 €

1761 m²

Prodaja

170,4 €/m²

300.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

15. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 2320 m². Cijena: 220.400 €

2320 m²

Prodaja

95 €/m²

220.400 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Hitno

Zemljište

2. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 2400 m². Cijena: Na upit

2400 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

19. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 1768 m². Cijena: Na upit

1768 m²

Prodaja

Cijena na upit