Prodaja, Zemljište Podgorica Dajbabe, 3687 m2

9. maj 2026.
Advert Image
1 / 9
Anastasija Pajović

Anastasija Pajović

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Podgorica, Dajbabe

Dajbabe bb

737.400 €

200 € / m²

Kvadratura

3687 m²

📢 Na prodaju urbanizovan plac – Dajbabe, Podgorica 🏗️ 📍 Lokacija: Dajbabe, Podgorica 📐 Površina: 3.687 m² Urbanizovan plac pogodan za realizaciju različitih stambenih i investicionih projekata, što je prikazano i kroz idejna rješenja na priloženim vizualima. Plac predstavlja odličnu priliku za investitore koji traže funkcionalnu lokaciju sa velikim potencijalom za razvoj modernog kompleksa ili većeg objekta. 💶 Cijena: 200 € / m² 📞 Kontakt: +382 69 564 564 📧 Email: office@lifeinmontenegro.me

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 147.480 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

737.400 €

Učešće

147.480 €

Kredit

589.920 €

Kamata

393.770 €

Iznos mjesečne rate

3.279 €

  • Uploaded content
    LV REAL ESTATE

    Anastasija Pajović

Slične nekretnine
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 3517 m². Cijena: 492.380 €

3517 m²

Prodaja

140 €/m²

492.380 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 9522 m². Cijena: 762.000 €

9522 m²

Prodaja

80 €/m²

762.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 9551 m². Cijena: 764.080 €

9551 m²

Prodaja

80 €/m²

764.080 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

19. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 1768 m². Cijena: Na upit

1768 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Hitno

Zemljište

2. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 2400 m². Cijena: Na upit

2400 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 1093 m². Cijena: 87.500 €

1093 m²

Prodaja

80,1 €/m²

87.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 1000 m². Cijena: 90.000 €

1000 m²

Prodaja

90 €/m²

90.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

15. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 2320 m². Cijena: 220.400 €

2320 m²

Prodaja

95 €/m²

220.400 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

9551 m²

Prodaja

80 €/m²

764.080 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

19. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 4417 m². Cijena: 441.700 €

4417 m²

Prodaja

100 €/m²

441.700 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

19. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

1768 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Hitno

Zemljište

2. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

2400 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 1761 m². Cijena: 300.000 €

1761 m²

Prodaja

170,4 €/m²

300.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

1093 m²

Prodaja

80,1 €/m²

87.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 2304 m². Cijena: 369.000 €

2304 m²

Prodaja

160,2 €/m²

369.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

9522 m²

Prodaja

80 €/m²

762.000 €