Prodaja, Zemljište Podgorica Dajbabe, 2400 m2

Hitno

2. apr 2026.
Advert Image
1 / 9
LM

Lela Miranovic

Fizičko lice
Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Cijena na upit

Kvadratura

2400 m²

NA PRODAJU Izuzetna prilika za investiciju ili izgradnju doma iz snova! Predstavljamo vam atraktivan plac od 2400 m² na vrhunskoj lokaciji u Dajbabama, Podgorica. Ova jedinstvena parcela nudi savršen spoj urbanog komfora i mirnog, prirodnog okruženja. Udaljen samo 15 minuta vožnje od centra grada, pruža idealno utočište od gradske vreve, uz istovremenu blizinu svih potrebnih sadržaja. Pozicija je strateški povoljna, sa direktnim pristupom glavnim saobraćajnicama koje vode ka Baru, Budvi i Nikšiću, što garantuje laku povezanost sa cijelom Crnom Gorom. Asfaltni put prolazi direktno pored placa, obezbjeđujući jednostavan prilaz. Sa prostranom površinom od 2400 m², ovaj plac nudi izuzetan potencijal za izgradnju prostrane porodične kuće, vile sa dvorištem ili za buduće investicione projekte. Ne propustite ovu jedinstvenu priliku!

Zemljište

19. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 1768 m². Cijena: Na upit

1768 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

15. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 2320 m². Cijena: 220.400 €

2320 m²

Prodaja

95 €/m²

220.400 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 2304 m². Cijena: 369.000 €

2304 m²

Prodaja

160,2 €/m²

369.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 1093 m². Cijena: 87.500 €

1093 m²

Prodaja

80,1 €/m²

87.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 1000 m². Cijena: 90.000 €

1000 m²

Prodaja

90 €/m²

90.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 1761 m². Cijena: 300.000 €

1761 m²

Prodaja

170,4 €/m²

300.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 2782 m². Cijena: 347.750 €

2782 m²

Prodaja

125 €/m²

347.750 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 1676 m². Cijena: 361.000 €

1676 m²

Prodaja

215,4 €/m²

361.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 9551 m². Cijena: 764.080 €

9551 m²

Prodaja

80 €/m²

764.080 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

19. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 4417 m². Cijena: 441.700 €

4417 m²

Prodaja

100 €/m²

441.700 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

19. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

1768 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

1761 m²

Prodaja

170,4 €/m²

300.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

1093 m²

Prodaja

80,1 €/m²

87.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

2304 m²

Prodaja

160,2 €/m²

369.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Dajbabe, Podgorica – 9522 m². Cijena: 762.000 €

9522 m²

Prodaja

80 €/m²

762.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Zemljište

9. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Adresa na upit

1676 m²

Prodaja

215,4 €/m²

361.000 €