Dajbabe (Podgorica)'de satılık arsa

Dajbabe (Podgorica)'de satılık arsa için 14 ilan bulundu

arsalar için satılık ilanlarına göz atın Podgorica şehrinin mahallesi Dajbabe'de. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. maj 2026.
LV REAL ESTATE
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Dajbabe bb

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 3687 m². Fiyat: 737.400 €

3687 m²

Satılık

200 €/m²

737.400 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 3517 m². Fiyat: 492.380 €

3517 m²

Satılık

140 €/m²

492.380 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2782 m². Fiyat: 347.750 €

2782 m²

Satılık

125 €/m²

347.750 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1000 m². Fiyat: 90.000 €

1000 m²

Satılık

90 €/m²

90.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1676 m². Fiyat: 361.000 €

1676 m²

Satılık

215,4 €/m²

361.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 9522 m². Fiyat: 762.000 €

9522 m²

Satılık

80 €/m²

762.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2304 m². Fiyat: 369.000 €

2304 m²

Satılık

160,2 €/m²

369.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1093 m². Fiyat: 87.500 €

1093 m²

Satılık

80,1 €/m²

87.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1761 m². Fiyat: 300.000 €

1761 m²

Satılık

170,4 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

15. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2320 m². Fiyat: 220.400 €

2320 m²

Satılık

95 €/m²

220.400 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Acil

Arazi

2. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2400 m². Fiyat: Fiyat için sorun

2400 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

19. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1768 m². Fiyat: Fiyat için sorun

1768 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine