Satılık, Arazi Podgorica Dajbabe, 1768 m2

19. mart 2026.
Advert Image
1 / 2

Harici bağlantı

Aleksandar V

Aleksandar V

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Fiyat talep üzerine

Alan

1768 m²

1768 m² alanı olan, ortak inşaat için ayrılmış olan arsa, P+2 izin verilen kat yüksekliği ile. Planlanan doluluk oranı 0.5, inşa oranı ise 1.5'tir, çeşitli bina türlerine izin veren karma kullanım ile.

Arazi

2. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2400 m². Fiyat: Fiyat için sorun

2400 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1761 m². Fiyat: 300.000 €

1761 m²

Satılık

170,4 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1676 m². Fiyat: 361.000 €

1676 m²

Satılık

215,4 €/m²

361.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1093 m². Fiyat: 87.500 €

1093 m²

Satılık

80,1 €/m²

87.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1000 m². Fiyat: 90.000 €

1000 m²

Satılık

90 €/m²

90.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

15. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2320 m². Fiyat: 220.400 €

2320 m²

Satılık

95 €/m²

220.400 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2782 m². Fiyat: 347.750 €

2782 m²

Satılık

125 €/m²

347.750 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2304 m². Fiyat: 369.000 €

2304 m²

Satılık

160,2 €/m²

369.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 9551 m². Fiyat: 764.080 €

9551 m²

Satılık

80 €/m²

764.080 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

19. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 4417 m². Fiyat: 441.700 €

4417 m²

Satılık

100 €/m²

441.700 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Acil

Arazi

2. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

2400 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1761 m². Fiyat: 300.000 €

1761 m²

Satılık

170,4 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1093 m². Fiyat: 87.500 €

1093 m²

Satılık

80,1 €/m²

87.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2304 m². Fiyat: 369.000 €

2304 m²

Satılık

160,2 €/m²

369.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 9522 m². Fiyat: 762.000 €

9522 m²

Satılık

80 €/m²

762.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1676 m². Fiyat: 361.000 €

1676 m²

Satılık

215,4 €/m²

361.000 €