Satılık, Arazi Podgorica Dajbabe, 3687 m2

9. maj 2026.
Advert Image
1 / 9
Anastasija Pajović

Anastasija Pajović

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Podgorica, Dajbabe

Dajbabe bb

737.400 €

200 € / m²

Alan

3687 m²

📢 Satılık kentsel arazi – Dajbabe, Podgorica 🏗️ 📍 Lokasyon: Dajbabe, Podgorica 📐 Alan: 3,687 m² Kentsel arazi, ekli görsellerdeki kavramsal çözümlerle gösterildiği gibi, çeşitli konut ve yatırım projelerinin gerçekleştirilmesi için uygundur. Arazi, modern bir kompleks veya daha büyük bir tesis geliştirmek için büyük potansiyele sahip işlevsel bir lokasyon arayan yatırımcılar için mükemmel bir fırsat sunmaktadır. 💶 Fiyat: 200 € / m² 📞 İletişim: +382 69 564 564 📧 Email: office@lifeinmontenegro.me

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 147.480 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

737.400 €

Peşinat

147.480 €

Kredi

589.920 €

Faiz

393.770 €

Aylık ödeme tutarı

3.279 €

  • Uploaded content
    LV REAL ESTATE

    Anastasija Pajović

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 3517 m². Fiyat: 492.380 €

3517 m²

Satılık

140 €/m²

492.380 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 9522 m². Fiyat: 762.000 €

9522 m²

Satılık

80 €/m²

762.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 9551 m². Fiyat: 764.080 €

9551 m²

Satılık

80 €/m²

764.080 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

19. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1768 m². Fiyat: Fiyat için sorun

1768 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Acil

Arazi

2. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2400 m². Fiyat: Fiyat için sorun

2400 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1093 m². Fiyat: 87.500 €

1093 m²

Satılık

80,1 €/m²

87.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1000 m². Fiyat: 90.000 €

1000 m²

Satılık

90 €/m²

90.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

15. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2320 m². Fiyat: 220.400 €

2320 m²

Satılık

95 €/m²

220.400 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 9551 m². Fiyat: 764.080 €

9551 m²

Satılık

80 €/m²

764.080 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

19. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 4417 m². Fiyat: 441.700 €

4417 m²

Satılık

100 €/m²

441.700 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

19. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

1768 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Acil

Arazi

2. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

2400 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1761 m². Fiyat: 300.000 €

1761 m²

Satılık

170,4 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1093 m². Fiyat: 87.500 €

1093 m²

Satılık

80,1 €/m²

87.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2304 m². Fiyat: 369.000 €

2304 m²

Satılık

160,2 €/m²

369.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 9522 m². Fiyat: 762.000 €

9522 m²

Satılık

80 €/m²

762.000 €