Satılık, Arazi Podgorica Dajbabe, 2400 m2

Acil

2. apr 2026.
Advert Image
1 / 9
LM

Lela Miranovic

Gerçek kişi
WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Fiyat talep üzerine

Alan

2400 m²

SATILIK Yatırım veya hayalinizdeki evi inşa etmek için olağanüstü bir fırsat! Size Podgorica'daki Dajbabe'de, birinci sınıf bir konumda 2400 m²'lik çekici bir arazi sunuyoruz. Bu benzersiz parsel, kentsel konfor ile huzurlu, doğal bir ortamın mükemmel birleşimini sunuyor. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık sürüş mesafesinde bulunan bu yer, şehir gürültüsünden ideal bir sığınak sağlarken, gerekli tüm olanaklara da yakın. Konum stratejik olarak elverişli olup, Bar, Budva ve Nikšić'e giden ana yollara doğrudan erişim sunarak, Karadağ'ın tamamına kolay bağlantı sağlıyor. Asfalt bir yol, arazinin hemen yanından geçiyor ve kolay erişim sağlıyor. 2400 m²'lik geniş bir alana sahip olan bu arazi, geniş bir aile evi, bahçeli bir villa inşa etmek veya gelecekteki yatırım projeleri için olağanüstü bir potansiyel sunuyor. Bu benzersiz fırsatı kaçırmayın!

Arazi

19. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1768 m². Fiyat: Fiyat için sorun

1768 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

15. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2320 m². Fiyat: 220.400 €

2320 m²

Satılık

95 €/m²

220.400 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2304 m². Fiyat: 369.000 €

2304 m²

Satılık

160,2 €/m²

369.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1093 m². Fiyat: 87.500 €

1093 m²

Satılık

80,1 €/m²

87.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1000 m². Fiyat: 90.000 €

1000 m²

Satılık

90 €/m²

90.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1761 m². Fiyat: 300.000 €

1761 m²

Satılık

170,4 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2782 m². Fiyat: 347.750 €

2782 m²

Satılık

125 €/m²

347.750 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1676 m². Fiyat: 361.000 €

1676 m²

Satılık

215,4 €/m²

361.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 9551 m². Fiyat: 764.080 €

9551 m²

Satılık

80 €/m²

764.080 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

19. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 4417 m². Fiyat: 441.700 €

4417 m²

Satılık

100 €/m²

441.700 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

19. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

1768 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1761 m². Fiyat: 300.000 €

1761 m²

Satılık

170,4 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1093 m². Fiyat: 87.500 €

1093 m²

Satılık

80,1 €/m²

87.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2304 m². Fiyat: 369.000 €

2304 m²

Satılık

160,2 €/m²

369.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 9522 m². Fiyat: 762.000 €

9522 m²

Satılık

80 €/m²

762.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1676 m². Fiyat: 361.000 €

1676 m²

Satılık

215,4 €/m²

361.000 €