Bečići (Budva)'de satılık arsa

Bečići (Budva)'de satılık arsa için 16 ilan bulundu

arsalar için satılık ilanlarına göz atın Budva şehrinin mahallesi Bečići'de. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

25. apr 2026.
LV REAL ESTATE
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 2400 m². Fiyat: 2.000.000 €

2400 m²

Satılık

833,3 €/m²

2.000.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

5. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 1350 m². Fiyat: 1.100.000 €

1350 m²

Satılık

814,8 €/m²

1.100.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 1740 m². Fiyat: 210.000 €

1740 m²

Satılık

120,7 €/m²

210.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 2000 m². Fiyat: 750.000 €

2000 m²

Satılık

375 €/m²

750.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Opština Budva, 85316, Crna Gora

Arsa satılık Bečići, Budva – 8960 m². Fiyat: Fiyat için sorun

8960 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

Arsa satılık Bečići, Budva – 1461 m². Fiyat: Fiyat için sorun

1461 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

26. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 525 m². Fiyat: 210.000 €

525 m²

Satılık

400 €/m²

210.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

2. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 500 m². Fiyat: 185.000 €

500 m²

Satılık

370 €/m²

185.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 687 m². Fiyat: 6.000.000 €

687 m²

Satılık

8.733,6 €/m²

6.000.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

25. nov 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 489 m². Fiyat: 350.000 €

489 m²

Satılık

715,7 €/m²

350.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

17. avg 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 1078 m². Fiyat: 1.800.000 €

1078 m²

Satılık

1.669,8 €/m²

1.800.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 3650 m². Fiyat: Fiyat için sorun

3650 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine