Satılık, Arazi Budva Bečići, 2000 m2

03119599
-
Satılık
Arazi Budva, Bečići
Talep üzerine adres
750.000 €
375 € / m²
Alan
2000 m²
Beçići'nde inşaat arazisi no. 2052 Karadağ'da, Adriyatik Denizi kıyısında, tatil beldesi Beçići'nde satılık arazi parseli. Parselin alanı yedi yüz altmış beş metrekare olup, konut binası inşası için. İki bin metrekareden fazla alana sahip dört katlı bir ev inşa etmek mümkündür. Parselden deniz manzarası doğrudan görünmektedir. İnşaat için kentsel planlama ve teknik koşullar mevcuttur.
Özellikler
Veri yok
Kredi Hesaplayıcı
Peşinat
20.0%5%
50%
Tutar: 150.000 €
Faiz Oranı
4.50%1%
8%
Vade
25 yıl5 yıl
35 yıl
Gayrimenkul fiyatı
750.000 €
Peşinat
150.000 €
Kredi
600.000 €
Faiz
400.498 €
Aylık ödeme tutarı
3.335 €
Navigasyonu başlat
MD RealtyTaisija Golovach
Benzer gayrimenkuller

Arazi
Arsa satılık Bečići, Budva – 8960 m². Fiyat: Fiyat için sorun
8960 m²
Satılık
Fiyat talep üzerine

Arazi
Arsa satılık Bečići, Budva – 88000 m². Fiyat: Fiyat için sorun
88000 m²
Satılık
Fiyat talep üzerine

Arazi
Arsa satılık Bečići, Budva – 3650 m². Fiyat: Fiyat için sorun
3650 m²
Satılık
Fiyat talep üzerine

Arazi
Arsa satılık Bečići, Budva – 1461 m². Fiyat: Fiyat için sorun
1461 m²
Satılık
Fiyat talep üzerine

Arazi
8960 m²
Satılık
Fiyat talep üzerine

Arazi
Arsa satılık Bečići, Budva – 500 m². Fiyat: 185.000 €
500 m²
Satılık
185.000 €

Arazi
Arsa satılık Bečići, Budva – 1740 m². Fiyat: 210.000 €
1740 m²
Satılık
210.000 €

Arazi
Arsa satılık Bečići, Budva – 525 m². Fiyat: 210.000 €
525 m²
Satılık
210.000 €
Yakındaki gayrimenkuller

Arazi
Arsa satılık Bečići, Budva – 3688 m². Fiyat: 1.260.000 €
3688 m²
Satılık
1.260.000 €

Arazi
88000 m²
Satılık
Fiyat talep üzerine

Arazi
Arsa satılık Bečići, Budva – 4482 m². Fiyat: 1.344.000 €
4482 m²
Satılık
1.344.000 €

Arazi
8960 m²
Satılık
Fiyat talep üzerine

Arazi
3650 m²
Satılık
Fiyat talep üzerine

Arazi
Arsa satılık Bečići, Budva – 1078 m². Fiyat: 1.800.000 €
1078 m²
Satılık