Satılık, Arazi Budva Bečići, 1740 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 9

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Bečići

Talep üzerine adres

210.000 €

120,7 € / m²

Alan

1740 m²

İnşaat arazisi no. 2329 Muhteşem deniz manzarasına sahip Budva Rivierası'ndaki inşaat arazisi, kıyıdan sadece 2,5 km uzaklıktadır. Parsel, konut binalarının inşaatı için tamamen hazırlanmıştır: gerekli tüm belgeler ve izinler alınmıştır. Yakınlarda, günlük yaşam için gerekli olan okullar, süpermarketler ve diğer tesisler dahil olmak üzere tüm gerekli altyapı bulunmaktadır. Denize yakınlık ve güzel manzaralar, bu parseli gelecekteki evinizi veya yatırım projenizi inşa etmek için ideal kılmaktadır. Hızlı bir inşaat başlangıç olasılığı, Karadağ'ın en çekici bölgelerinden birinde konforlu ve modern bir yaşam alanı yaratma perspektifini önünüze açmaktadır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 42.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

210.000 €

Peşinat

42.000 €

Kredi

168.000 €

Faiz

112.140 €

Aylık ödeme tutarı

934 €

Arazi

2. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 500 m². Fiyat: 185.000 €

500 m²

Satılık

370 €/m²

185.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

26. feb 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 525 m². Fiyat: 210.000 €

525 m²

Satılık

400 €/m²

210.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 88000 m². Fiyat: Fiyat için sorun

88000 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

Arsa satılık Bečići, Budva – 1461 m². Fiyat: Fiyat için sorun

1461 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 8960 m². Fiyat: Fiyat için sorun

8960 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 3650 m². Fiyat: Fiyat için sorun

3650 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Opština Budva, 85316, Crna Gora

8960 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

25. nov 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 489 m². Fiyat: 350.000 €

489 m²

Satılık

715,7 €/m²

350.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 3688 m². Fiyat: 1.260.000 €

3688 m²

Satılık

341,6 €/m²

1.260.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

88000 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 4482 m². Fiyat: 1.344.000 €

4482 m²

Satılık

299,9 €/m²

1.344.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

8960 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

3650 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

17. avg 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 1078 m². Fiyat: 1.800.000 €

1078 m²

Satılık

1.669,8 €/m²

1.800.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

25. nov 2025.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 489 m². Fiyat: 350.000 €

489 m²

Satılık

715,7 €/m²

350.000 €

Satılık - Arazi Budva, Bečići

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bečići, Budva – 687 m². Fiyat: 6.000.000 €

687 m²

Satılık

8.733,6 €/m²

6.000.000 €