Arama

Amaç

Tür

Konum

Alan

Fiyat

Ekstra

Ostalo (Bar)'de satılık arsa - sayfa 3

Ostalo (Bar)'de satılık arsa için 34 ilan bulundu

arsalar için satılık ilanlarına göz atın Bar şehrinin mahallesi Ostalo'de. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Acil

Arazi

19. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 4800 m². Fiyat: 648.000 €

4800 m²

Satılık

135 €/m²

648.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

12. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 435 m². Fiyat: Fiyat için sorun

435 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 6573 m². Fiyat: 675.000 €

6573 m²

Satılık

102,7 €/m²

675.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Zeleni pojas, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Bar – 922 m². Fiyat: 683.000 €

922 m²

Satılık

740,8 €/m²

683.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Dobra Voda, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1776 m². Fiyat: 408.480 €

1776 m²

Satılık

230 €/m²

408.480 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Bar, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Bar – 3490 m². Fiyat: 350.000 €

3490 m²

Satılık

100,3 €/m²

350.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Dobre Vode, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1480 m². Fiyat: 444.000 €

1480 m²

Satılık

300 €/m²

444.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

7. feb 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Pod Sustaš

Arsa satılık Ostalo, Bar – 4800 m². Fiyat: 624.000 €

4800 m²

Satılık

130 €/m²

624.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

25. jan 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 3752 m². Fiyat: 975.520 €

3752 m²

Satılık

260 €/m²

975.520 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Skadarsko jezero

Arsa satılık Ostalo, Bar – 100000 m². Fiyat: 800.000 €

100000 m²

Satılık

8 €/m²

800.000 €