Satılık, Arazi Bar Ostalo, 6573 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 10

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

675.000 €

102,7 € / m²

Alan

6573 m²

Bar'da inşaat arazisi no. 2400 Bar'da gizli bir cennet - hafta sonu evleri yerleşimi veya etno-köy için ideal bir yer! Bar şehrine sadece 3 km uzaklıkta, muhteşem dağlar ve turkuaz Adriyatik Denizi arasında, 6573 m² genişliğinde bir arazi bulunmaktadır. Bu, antik meşe ağaçları ve Akdeniz doğası ile çevrili bir hafta sonu evleri yerleşimi, butik otel veya etno-köy oluşturulabilecek eşsiz bir yerdir. Yeşillikler, temiz hava ve deniz manzarası arasında, yaşam ve tatil için ideal bir yer olacak konforlu evler inşa edilebilir. Sessizlik, huzur ve şehre yakınlık, bu arazinin karlı bir yatırım çözümü olmasını sağlıyor. Ek bir avantaj - belediyenin hesabında zaten 80.000 euro tutarında ödenmiş bir katkı bulunmaktadır, bu yeni sahibi için kamu hizmetlerini ödemek için kullanılabilir. Bu, altyapıda önemli tasarruflar ve projenin daha hızlı gerçekleştirilmesi için bir fırsat sunar. İdeal olanlar: Deniz manzaralı hafta sonu evleri yerleşimi Geleneksel tarzda butik otel veya etno-köy Huzurlu tatil için villalar Yüksek kârlılık ile yatırım projesi Arsanın ana avantajları: Geniş alan – 6573 m² Deniz ve dağlar arasında resmedilmeye değer bir konum Ödenmiş katkı 80.000 € – kamu hizmetlerinde tasarruf Bar'a yakınlık – şehir merkezine sadece 3 km Yüksek yatırım potansiyeli Bu arazi, muhteşem manzaralarla çevrili kendi cennet köşenizi gerçekleştirmenizi sağlayacak Karadağ'ın kaybolmuş bir mücevheridir. Doğa ile uyum içinde yaşamak ve tatil yapmak için benzersiz bir alan yaratın!

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 135.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

675.000 €

Peşinat

135.000 €

Kredi

540.000 €

Faiz

360.449 €

Aylık ödeme tutarı

3.001 €

Arazi

7. feb 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Pod Sustaš

Arsa satılık Ostalo, Bar – 4800 m². Fiyat: 624.000 €

4800 m²

Satılık

130 €/m²

624.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Acil

Arazi

19. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 4800 m². Fiyat: 648.000 €

4800 m²

Satılık

135 €/m²

648.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Zeleni pojas, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Bar – 922 m². Fiyat: 683.000 €

922 m²

Satılık

740,8 €/m²

683.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Skadarsko jezero

Arsa satılık Ostalo, Bar – 100000 m². Fiyat: 800.000 €

100000 m²

Satılık

8 €/m²

800.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1012 m². Fiyat: 809.600 €

1012 m²

Satılık

800 €/m²

809.600 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

12. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 435 m². Fiyat: Fiyat için sorun

435 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

23. feb 2026.
Sunholidays Montenegro
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 500 m². Fiyat: Fiyat için sorun

500 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 295 m². Fiyat: 48.000 €

295 m²

Satılık

162,7 €/m²

48.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. maj 2025.

Arsa satılık Ostalo, Bar – 2688 m². Fiyat: 72.500 €

2688 m²

Satılık

27 €/m²

72.500 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. maj 2025.

Arsa satılık Ostalo, Bar. Fiyat: 82.000 €

0 m²

Satılık

82.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Skadarsko jezero

Arsa satılık Ostalo, Bar – 100000 m². Fiyat: 800.000 €

100000 m²

Satılık

8 €/m²

800.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

25. jan 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 3752 m². Fiyat: 975.520 €

3752 m²

Satılık

260 €/m²

975.520 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

7. feb 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Pod Sustaš

Arsa satılık Ostalo, Bar – 4800 m². Fiyat: 624.000 €

4800 m²

Satılık

130 €/m²

624.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

23. feb 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 500 m². Fiyat: Fiyat için sorun

500 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

5. mart 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1605 m². Fiyat: 240.750 €

1605 m²

Satılık

150 €/m²

240.750 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

5. mart 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1200 m². Fiyat: 420.000 €

1200 m²

Satılık

350 €/m²

420.000 €