Satılık, Arazi Bar Ostalo, 1776 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 3

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Bar, Ostalo

Dobra Voda, Crna Gora

408.480 €

230 € / m²

Alan

1776 m²

Dobre Vode'de 656 numaralı arsa Arsa - Dobre Vode Güzel Dobre Vode yerinde toplam alanı 1776 m2 olan bir arsa satılıktır. Arsa, denize 3 km uzaklıkta olup, harika bir manzaraya sahiptir. Arsa üzerinde, konut amaçlı olarak 5000 m2'ye kadar bir yapı inşa edilebilir.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 81.696 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

408.480 €

Peşinat

81.696 €

Kredi

326.784 €

Faiz

218.127 €

Aylık ödeme tutarı

1.816 €

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1600 m². Fiyat: 155.000 €

1600 m²

Satılık

96,9 €/m²

155.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1680 m². Fiyat: 215.000 €

1680 m²

Satılık

128 €/m²

215.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

5. mart 2026.
Sunholidays Montenegro
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1605 m². Fiyat: 240.750 €

1605 m²

Satılık

150 €/m²

240.750 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Bar, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Bar – 3490 m². Fiyat: 350.000 €

3490 m²

Satılık

100,3 €/m²

350.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

5. mart 2026.
Sunholidays Montenegro
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1200 m². Fiyat: 420.000 €

1200 m²

Satılık

350 €/m²

420.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Dobre Vode, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1480 m². Fiyat: 444.000 €

1480 m²

Satılık

300 €/m²

444.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 958 m². Fiyat: 450.000 €

958 m²

Satılık

469,7 €/m²

450.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

12. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 435 m². Fiyat: Fiyat için sorun

435 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. maj 2025.

Arsa satılık Ostalo, Bar – 2688 m². Fiyat: 72.500 €

2688 m²

Satılık

27 €/m²

72.500 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. maj 2025.

Arsa satılık Ostalo, Bar. Fiyat: 82.000 €

0 m²

Satılık

82.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Skadarsko jezero

Arsa satılık Ostalo, Bar – 100000 m². Fiyat: 800.000 €

100000 m²

Satılık

8 €/m²

800.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

25. jan 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 3752 m². Fiyat: 975.520 €

3752 m²

Satılık

260 €/m²

975.520 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

7. feb 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Pod Sustaš

Arsa satılık Ostalo, Bar – 4800 m². Fiyat: 624.000 €

4800 m²

Satılık

130 €/m²

624.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

23. feb 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 500 m². Fiyat: Fiyat için sorun

500 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

5. mart 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1605 m². Fiyat: 240.750 €

1605 m²

Satılık

150 €/m²

240.750 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

5. mart 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1200 m². Fiyat: 420.000 €

1200 m²

Satılık

350 €/m²

420.000 €