Ostalo (Bar)'de satılık arsa

Ostalo (Bar)'de satılık arsa için 34 ilan bulundu

arsalar için satılık ilanlarına göz atın Bar şehrinin mahallesi Ostalo'de. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1227 m². Fiyat: 165.000 €

1227 m²

Satılık

134,5 €/m²

165.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

5. mart 2026.
Sunholidays Montenegro
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1200 m². Fiyat: 420.000 €

1200 m²

Satılık

350 €/m²

420.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

5. mart 2026.
Sunholidays Montenegro
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1605 m². Fiyat: 240.750 €

1605 m²

Satılık

150 €/m²

240.750 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

23. feb 2026.
Sunholidays Montenegro
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 500 m². Fiyat: Fiyat için sorun

500 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Arsa satılık Ostalo, Bar. Fiyat: 82.000 €

0 m²

Satılık

82.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Arsa satılık Ostalo, Bar – 2688 m². Fiyat: 72.500 €

2688 m²

Satılık

27 €/m²

72.500 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 295 m². Fiyat: 48.000 €

295 m²

Satılık

162,7 €/m²

48.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1988 m². Fiyat: 145.000 €

1988 m²

Satılık

72,9 €/m²

145.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1680 m². Fiyat: 215.000 €

1680 m²

Satılık

128 €/m²

215.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 529 m². Fiyat: 300.000 €

529 m²

Satılık

567,1 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1600 m². Fiyat: 155.000 €

1600 m²

Satılık

96,9 €/m²

155.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 17500 m². Fiyat: 265.000 €

17500 m²

Satılık

15,1 €/m²

265.000 €