Satılık, Arazi Bar Ostalo, 1480 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Bar, Ostalo

Dobre Vode, Crna Gora

444.000 €

300 € / m²

Alan

1480 m²

Dobre Vode No. 1146'da arsa Dobre Vode yerleşiminde, Bar şehrine yakın bir arsa satılıktır. Arsanın toplam alanı 1480 m2'dir ve denize 100 m uzaklıktadır. Arsa, imara açıktır. İnşaat katsayısı 1.8'dir. 5 katlı üst yapı inşaatına izin verilmektedir ve brüt inşaat alanı 2664 m2'dir. Yer altı alanları brüt inşaat alanına dahil değildir. Arsanın yakınında gerekli altyapı bulunmaktadır - su, elektrik, yol. Fiyat projeyi ve belgeleri içermektedir.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 88.800 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

444.000 €

Peşinat

88.800 €

Kredi

355.200 €

Faiz

237.095 €

Aylık ödeme tutarı

1.974 €

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1600 m². Fiyat: 155.000 €

1600 m²

Satılık

96,9 €/m²

155.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

5. mart 2026.
Sunholidays Montenegro
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1605 m². Fiyat: 240.750 €

1605 m²

Satılık

150 €/m²

240.750 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Dobra Voda, Crna Gora

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1776 m². Fiyat: 408.480 €

1776 m²

Satılık

230 €/m²

408.480 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

5. mart 2026.
Sunholidays Montenegro
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1200 m². Fiyat: 420.000 €

1200 m²

Satılık

350 €/m²

420.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 958 m². Fiyat: 450.000 €

958 m²

Satılık

469,7 €/m²

450.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

12. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 435 m². Fiyat: Fiyat için sorun

435 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

23. feb 2026.
Sunholidays Montenegro
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 500 m². Fiyat: Fiyat için sorun

500 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 295 m². Fiyat: 48.000 €

295 m²

Satılık

162,7 €/m²

48.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. maj 2025.

Arsa satılık Ostalo, Bar – 2688 m². Fiyat: 72.500 €

2688 m²

Satılık

27 €/m²

72.500 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

26. maj 2025.

Arsa satılık Ostalo, Bar. Fiyat: 82.000 €

0 m²

Satılık

82.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Skadarsko jezero

Arsa satılık Ostalo, Bar – 100000 m². Fiyat: 800.000 €

100000 m²

Satılık

8 €/m²

800.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

25. jan 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 3752 m². Fiyat: 975.520 €

3752 m²

Satılık

260 €/m²

975.520 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

7. feb 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Pod Sustaš

Arsa satılık Ostalo, Bar – 4800 m². Fiyat: 624.000 €

4800 m²

Satılık

130 €/m²

624.000 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

23. feb 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 500 m². Fiyat: Fiyat için sorun

500 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

5. mart 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1605 m². Fiyat: 240.750 €

1605 m²

Satılık

150 €/m²

240.750 €

Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Arazi

5. mart 2026.
Satılık - Arazi Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Bar – 1200 m². Fiyat: 420.000 €

1200 m²

Satılık

350 €/m²

420.000 €