Prodaja, Stan Kotor Risan, 82 m2

22. maj 2026.
Advert Image
1 / 14

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Kotor, Risan

Adresa na upit

285.000 €

3.475,6 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

2

Kvadratura

82 m²

Sprat / Spratnost

1

Stan u Risnu br. 2706 Nudimo na prodaju apartman ODETTA u butik kompleksu Castello Risano — kamernoj rezidenciji u Risnu, jednom od najmirnijih i najzelenijih gradova Boke Kotorske. Stan je pogodan za one koji traže privatnost, tišinu i osećaj pravog Mediterana — bez guste turističke izgradnje i buke letovališta. Sa terasa se pruža pogled na more i planine, a okolo su zelenilo, stare ulice Risna i atmosfera starog primorskog grada. Osnovne karakteristike: Ukupna površina: 82 m²Terase: 20,61 m²Spavaće sobe: 2Kupatila: 22 terasePogled na more i planineO stanu: ODETTA — prostrani apartman sa dve odvojene spavaće sobe, dva kupatila i svetlom dnevnom sobom sa otvorenom kuhinjom. Raspored je osmišljen sa naglaskom na udoban boravak: veliki prozori, puno prirodnog svetla i direktan izlaz na terase sa pogledom na Boku Kotorsku. Enterijer je izveden u smirenom mediteranskom stilu — svetle nijanse, prirodni materijali i meka atmosfera bez preopterećenja detaljima. Prostor deluje lagano i veoma „živo“, posebno zahvaljujući otvorenim terasama i okolnom zelenilu. O kompleksu Castello Risano: Castello Risano — mali stambeni kompleks sa bazenom, privatnom teritorijom i panoramskim pogledom na zaliv. Za rezidente su dostupni: otvoreni bazen,zone za odmor,ozelenjena teritorija,parking,prostrane terase sa pogledom na more. Kompleks se nalazi u mirnom delu Risna, nedaleko od šetališta i istorijskog centra grada. Lokacija: more i šetalište — oko 10 minuta peškecentar Risna — oko 5 minutaPerast — oko 10 minuta automobilomStari grad Kotora — oko 25 minutaPorto Montenegro — oko 35 minutaaerodrom Tivat — oko 30–40 minutaInvesticioni potencijal Apartmani sa dve spavaće sobe i pogledom na Boku Kotorsku ostaju jedan od najtraženijih formata nekretnina za iznajmljivanje i odmor u Crnoj Gori. ODETTA kombinuje veliku površinu, dve terase i lokaciju u kamernom kompleksu pored mora, što objekat čini privlačnim kako za sopstveno stanovanje, tako i za investiciju sa visokim potencijalom za iznajmljivanje u sezoni.