Prodaja, Zemljište Kotor Ostalo, 375 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 4

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Kotor, Ostalo

Adresa na upit

40.000 €

106,7 € / m²

Kvadratura

375 m²

Građevinsko zemljište u Herceg Novom br. 454 Plac se nalazi u neposrednoj blizini poznatog lečilišta Igalo, naselje Gomila, Herceg Novi, Bokokotorski zaliv. Sa placa se pruža predivan pogled na more! Klimatski uslovi ovog područja doprinose brzom oporavku zdravlja. U blizini placa nalaze se gradski vodovod i električna energija. Prema detaljnom urbanističkom planu grada postoji mogućnost izgradnje objekta od 675 m2. Vlasnici placa su izradili projekat izgradnje troetažne kuće, ukupne površine 332,46 m2, i obavezuju se da pripreme i usaglase svu dokumentaciju za gradnju.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 8.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

40.000 €

Učešće

8.000 €

Kredit

32.000 €

Kamata

21.360 €

Iznos mjesečne rate

178 €

Zemljište

16. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Liješevići

Zemljište za prodaju Ostalo, Kotor – 1016 m². Cijena: 106.700 €

1016 m²

Prodaja

105 €/m²

106.700 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Ostalo

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Sveti Vrači

Zemljište za prodaju Ostalo, Kotor – 1330 m². Cijena: 399.000 €

1330 m²

Prodaja

300 €/m²

399.000 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Ostalo

Zemljište

1. maj 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Kotor – 5520 m². Cijena: 1.100.000 €

5520 m²

Prodaja

199,3 €/m²

1.100.000 €

Prodaja - Poslovni prostor Kotor, Ostalo

Poslovni prostor

4. apr 2026.
Prodaja - Poslovni prostor Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Meline, Crna Gora

Poslovni prostor za prodaju Ostalo, Kotor – 342 m², 6 kupatila. Cijena: 750.000 €

10

6

342 m²

Prodaja

750.000 €

Prodaja - Kuća Kotor, Ostalo

Kuća

26. apr 2026.
Prodaja - Kuća Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Adresa na upit

Četvorosobna kuća za prodaju Ostalo, Kotor – 400 m², . Cijena: 800.000 €

4

-

400 m²

Prodaja

800.000 €

Prodaja - Kuća Kotor, Ostalo

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Topla, Crna Gora

Četvorosobna kuća za prodaju Ostalo, Kotor – 402 m², 1 kupatilo. Cijena: 885.000 €

4

1

402 m²

Prodaja

885.000 €

Prodaja - Stan Kotor, Ostalo

Stan

13. jan 2026.
Dandelion Real Estate

Jednosoban stan za prodaju Ostalo, Kotor – 46 m², 1 kupatilo. Cijena: Na upit

Jednosoban

1

46 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Stan Kotor, Ostalo

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Ostalo, Kotor – 56 m², 1 kupatilo. Cijena: Na upit

Jednosoban

1

56 m²

Prodaja

Cijena na upit

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Kotor, Ostalo

Zemljište

16. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Liješevići

1016 m²

Prodaja

105 €/m²

106.700 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Ostalo

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Sveti Vrači

1330 m²

Prodaja

300 €/m²

399.000 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Ostalo

Zemljište

1. maj 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Adresa na upit

5520 m²

Prodaja

199,3 €/m²

1.100.000 €