Prodaja, Stan Tivat Ostalo, 121 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Tivat, Ostalo

Adresa na upit

1.175.000 €

9.710,7 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

3

Kvadratura

121 m²

Sprat / Spratnost

3

Stan u Porto Montenegru br. 3006 Stan sa dve spavaće sobe i garažom u Porto Montenegru — rezidencija Teuta, u Tivtu Površina: 121 m²2 spavaće sobe sa sopstvenim kupatilima1 gostinski toalet1 garažaStan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe sa sopstvenim kupatilima, gostinskog toaleta i prostrane terase sa pogledom na šetalište i more. Prodaja bez nameštaja. Vlasnicima su na raspolaganju usluge konsijerža i 24-časovno obezbeđenje, kao i pristup bazenu, teretani i parking mestu. Zgrada Teuta— jedna od najtraženijih u Porto Montenegru zahvaljujući stilskom enterijeru, prostranom zajedničkom bazenu, zelenoj zoni i arhitektonskom stilu. Najbliži aerodromi: Tivat — 4 km, Dubrovnik — 48 km, Podgorica — 88 km. O kompleksu Porto Montenegro Porto Montenegro— marina svetske klase i stambeni kompleks sa ekskluzivnim rezidencijama, buticima, hotelima i drugim objektima. Svaka zgrada ovde ima 24-časovnu recepciju, upravljanje nekretninama, obezbeđenje, bazen i teretanu.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 235.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

1.175.000 €

Učešće

235.000 €

Kredit

940.000 €

Kamata

627.448 €

Iznos mjesečne rate

5.225 €

Eksterni link

Pokreni navigaciju pomoću

  • Uploaded content
    MD Realty

    Taisija Golovach

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Tivat, Ostalo