Prodaja, Kuća Bar Ostalo, 310 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Bar, Ostalo

Mišići, Crna Gora

265.000 €

854,8 € / m²

Broj soba

6

Broj kupatila

4

Kvadratura

310 m²

Kuća u Mišićima br. 769 Dve kuće sa bazenom u Čanju. Kuće se nalaze u Crnoj Gori, opština Bar, Čanj, Mišići. Dve kuće su jedna pored druge i prodaju se zajedno. Površina kuća je 80 i 230 kv.m. Površina zemljišta iznosi 400 kv.m. Kuće su stare, kamene, renovirane. Bazen ispred kuće je veličine 9x4 m. Pored kuća se nalazi parking. Obje kuće imaju poseban ulaz za svaki sprat i spoljašnje stepenice. Kuće su priključene na gradsku struju, voda - lokalni vodovod + dopremljena voda, kanalizacija - septička jama. Kuća 1 ima dva sprata: Prvi sprat - kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, kupatilo Drugi sprat - dve spavaće sobe, kupatilo Kuća 2 ima tri sprata (kamena): Prvi sprat - kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe, dva kupatila Drugi sprat - kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe, dva kupatila Treći sprat - biblioteka, kupatilo

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 53.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

265.000 €

Učešće

53.000 €

Kredit

212.000 €

Kamata

141.509 €

Iznos mjesečne rate

1.178 €

Eksterni link

  • Uploaded content
    MD Realty

    Taisija Golovach

Slične nekretnine
Prodaja - Kuća Bar, Ostalo

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Četvorosobna+ kuća za prodaju Ostalo, Bar – 143 m², 3 kupatila. Cijena: 235.000 €

5

3

143 m²