Prodaja, Stan Tivat Ostalo, 246 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 12

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Tivat, Ostalo

Donja Lastva, Opština Tivat, Crna Gora

465.000 €

1.890,2 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

2

Kvadratura

246 m²

Stambeni kompleks u Tivtu br. 2238 Novi savremeni stambeni kompleks u jednom od najrazvijenijih gradova Crne Gore po infrastrukturi, Tivtu. Samo nekoliko minuta od kompleksa i Vi ste na jednom od najlepših mesta prestižne jahte marine, Porto Montenegro, gde su koncentrisani glavni restorani, prodavnice i supermarketi. Kompleks je osmišljen do najsitnijih detalja, od strane tima profesionalaca. Sa više od 90% townhouse jedinica u kompleksu pruža se prelep pogled na more. U dizajnu je uzeta u obzir jedinstvena kombinacija sunca, vetra, mora, stenskih planina i zelenih biljaka. Panoramsko zastakljivanje, savremene tehnologije – sve kako bi Vaš dom bio neponovljiv i jedinstven. Gotovi townhouse objekti površine od 101 m2 do 237 m2. Cena od 610 000 evra Apartmani i penthausi druge faze (predaja sredinom 2026. godine) Površine od 99 m2 do 221 m2, cena od 635 000 evra (bez uračunatog popusta). Predviđeni su popusti pri plaćanju u fazi izgradnje. Do marta 2025. godine — 20% popusta Do jula 2025. godine — 15% popusta Do oktobra 2025. godine — 10% popusta Projekat je atraktivan za investicije, rata bez kamate na godinu dana. Fleksibilni uslovi plaćanja. Luksuz dostupan Vama! Cena townhouse objekta u kompleksu od 610 000 evra do 1 400 000 evra

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 93.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

465.000 €