Prodaja, Kuća Bar Ostalo, 180 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Bar, Ostalo

Adresa na upit

265.000 €

1.472,2 € / m²

Broj soba

3

Broj kupatila

2

Kvadratura

180 m²

Kuća u Šušnju br. 1151 Prodaje se dvospratna kuća u Zelenom pojasu, nedaleko od grada Bara. Kuća ukupne površine 180 m2 nalazi se na placu površine 238 m2. Udaljenost do mora iznosi 200 metara. U kuću su uvedene sve gradske komunalije. Na prvom spratu nalazi se kuhinja spojena sa dnevnim boravkom, sa izlazom na terasu, odakle se pruža predivan pogled na more. Na terasi se takođe nalazi bazen, dimenzija dva metra sa pet metara. Na drugom spratu nalaze se tri spavaće sobe, od kojih svaka ima pogled na more. Pored toga, u cenu je uključen garažni prostor predviđen za dva automobila. Raspored kuće: Prvi sprat: dnevna soba, kupatilo sa tuš kabinom, kuhinja spojena sa dnevnim boravkom i izlazom na otvorenu terasu sa predivnim pogledom. Drugi sprat: tri spavaće sobe sa pogledom na more, kupatilo sa tuš kabinom.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 53.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

265.000 €

Učešće

53.000 €

Kredit

212.000 €

Kamata

141.509 €

Iznos mjesečne rate

1.178 €

Kuća

26. nov 2025.
Prodaja - Kuća Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Dvosobna kuća za prodaju Ostalo, Bar – 178 m², 2 kupatila. Cijena: 230.000 €

2

2

178 m²

Prodaja

230.000 €

Prodaja - Kuća Bar, Ostalo