Prodaja, Kuća Tivat Krašići, 241 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Tivat, Krašići

Krašići, Opština Tivat, 85332, Crna Gora

1.100.000 €

4.564,3 € / m²

Broj soba

4

Broj kupatila

3

Kvadratura

241 m²

Vila u Krašićima br. 1745 Na prodaju je vila sa apartmanima na prvoj liniji u naselju Krašići na poluostrvu Luštica, sa uređenim pristaništem i mogućnošću vezivanja jahte. Vila se nalazi u izdvojenom i mirnom naselju, ali u blizini popularnih mesta ovog regiona: restorana i poznatih plaža kao što su Movida, Plavi Horizonti; elitnog resort područja Lustica Bay sa golf terenima, SPA i fitnes centrom, restoranima i promenadom; čuvenog kompleksa Porto Montenegro sa prelepom obalom, restoranima i buticima, hotelskog kompleksa La Perla sa privatnom plažom, SPA centrom, otvorenim bazenom i restoranima. Do starog grada Kotora, kao i do aerodroma u Tivtu, potrebno je svega 20 minuta vožnje. Vila, ukupne površine 241 m2, sastoji se od tri odvojena potpuno nameštena i opremljena apartmana, sledećeg rasporeda: -1. apartman: dve prostrane spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjskim i trpezarijskim delom, kupatilo, terasa. -2. apartman: jedna prostrana spavaća soba, dnevna soba sa kuhinjskim i trpezarijskim delom, kupatilo, terasa. -3. apartman: jedna prostrana spavaća soba, dnevna soba sa kuhinjskim i trpezarijskim delom, kupatilo, terasa sa izlazom na pristanište i plažu. Sa terasa i iz prozora vile pruža se panoramski pogled na Tivatski zaliv. Ispred vile nalazi se pristanište sa izlazom na plažu sa sitnim šljunkom, opremljena zona za odmor sa ležaljkama i suncobranima, mesto za vezivanje jahte. Cena vile je 1 100 000 evra. Moguća je kupovina, kako odvojeno, tako i zajedno savilom u Krašićima #1744. Ukupna cena 2 700 000 evra.