Prodaja, Stan Bar Ostalo, 179 m2

03119599
-
Prodaja
Stan Bar, Ostalo
Dobre Vode, Crna Gora
608.600 €
3.400 € / m²
Broj soba
2
Broj kupatila
3
Kvadratura
179 m²
Sprat / Spratnost
1
Stan u Dobrim Vodama br. 760 Stan u Dobrim Vodama ukupne površine 179 kv. m, tri spavaće sobe, tri kupatila, potpuno spreman za useljenje sa sopstvenom parcelom zemljišta (oko 250 m2) na prvoj liniji u elitnom stambenom kompleksu. Parking mesto u podzemnoj garaži. Stan se nalazi u stambenom kompleksu na čijoj teritoriji se nalaze: uređena plaža, tri bazena (plivački, dečji, hidromasažni), finska sauna, teretana, turski hamam, privatna zona za odmor, dve ogromne terase, podzemni i nadzemni parking, 24-časovni video nadzor, servisna kompanija (transferi, čišćenje prostorija, ostale usluge). U neposrednoj blizini nalaze se kafići, restorani, prehrambeni supermarketi, škola, vrtić, apoteke, saloni lepote i bankomati.
Dodatne karakteristike
Nema podataka
Kalkulator kredita
Učešće
20.0%5%
50%
Iznos: 121.720 €
Kamatna stopa
4.50%1%
8%
Rok otplate
25 god5 god
35 god
Cijena nekretnine
608.600 €
Učešće
121.720 €
Kredit
486.880 €
Kamata
324.991 €
Iznos mjesečne rate
2.706 €
Pokreni navigaciju pomoću
MD RealtyTaisija Golovach
Slične nekretnine

Stan
Trosoban stan za prodaju Ostalo, Bar – 179 m², 3 kupatila. Cijena: 376.000 €
Trosoban
3
179 m²
Prodaja
376.000 €

Hitno
Stan
Trosoban stan za prodaju Ostalo, Bar – 196 m², 3 kupatila. Cijena: 840.000 €
Trosoban
3
196 m²
Prodaja
840.000 €

Stan
Trosoban stan za prodaju Ostalo, Bar – 124 m², 3 kupatila. Cijena: 140.000 €
Trosoban
3
124 m²
Prodaja
140.000 €

Hitno
Stan
Dvosoban stan za prodaju Ostalo, Bar – 70 m², 2 kupatila. Cijena: 179.000 €