Prodaja, Kuća Kotor Kavač, 300 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Kotor, Kavač

Kavač, Crna Gora

350.000 €

1.166,7 € / m²

Broj soba

4

Broj kupatila

3

Kvadratura

300 m²

Kuća u Kavaču br. 1330 Nova kuća površine 300 m2, na placu od 400 m2. Kuća je podeljena na 2 identične polovine od po 150 m2. Idealna je za 2 porodice ili se jedna polovina može koristiti za goste/izdavanje. Iza kuće se nalazi borova šuma. Do kuće vodi privatni put i nalazi se u slepoj ulici

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 70.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

350.000 €

Učešće

70.000 €

Kredit

280.000 €

Kamata

186.899 €

Iznos mjesečne rate

1.556 €

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Kotor, Kavač

Kotor, Kavač

Adresa na upit

Trosoba kuća za prodaju Kavač, Kotor – 187 m², 2 kupatila. Cijena: Na upit

3

2

187 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Kuća Kotor, Kavač

Kuća

8. maj 2026.

Dvosobna kuća za prodaju Kavač, Kotor – 110 m², 2 kupatila. Cijena: 354.900 €

2

2

110 m²

Prodaja

354.900 €

Prodaja - Kuća Kotor, Kavač

Kuća

16. apr 2026.

Dvosobna kuća za prodaju Kavač, Kotor – 75 m², 2 kupatila. Cijena: 360.000 €

2

2

75 m²

Prodaja

360.000 €

Prodaja - Kuća Kotor, Kavač

Kuća

9. feb 2026.

Trosoba kuća za prodaju Kavač, Kotor – 254 m², 4 kupatila. Cijena: 890.000 €

3

4

254 m²

Prodaja

890.000 €

Prodaja - Kuća Kotor, Kavač

Kuća

4. apr 2026.