Prodaja, Stan Kotor Ostalo, 33 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Kotor, Ostalo

R-1, 85330 Kotor, Crna Gora

146.046 €

4.425,6 € / m²

Broj soba

Garsonjera

Broj kupatila

1

Kvadratura

33 m²

Stan u Kotoru br. 2547 Predstavljamo ekskluzivni studio u novom stambenom kompleksu u jednom od najperspektivnijih područja Bokokotorskog zaliva. Ovo je idealno rešenje za one koji traženekretninu u Crnoj Goriza život, odmor ili investiciju sa visokom isplativošću. Savremena arhitektura, kvalitetna završna obrada i panoramski pogled na planine stvaraju atmosferu udobnosti i privatnosti, uz blizinu ključnih lokacija na obali. Apartmani se nude sa kompletnom završnom obradom „ključ u ruke“, uz upotrebu kvalitetnih evropskih materijala i opreme vodećih brendova. Glavne prednosti: Panoramski pogled na planinske masive Crne GoreSavremena završna obradaSistem „podno grejanje“ na celoj površiniSanitarije Villeroy & BochKuhinjski uređaji BoschFunkcionalan raspored sa jasnim zoniranjemZahvaljujući promišljenoj organizaciji prostora, studio je skladno podeljen na zonu za odmor i kuhinjsko-trpezarijsku zonu, što ga čini pogodnim kako za stalni boravak, tako i za kratkoročni najam. Sistem podnog grejanja obezbeđuje komfor tokom cele godine, što je posebno važno pri kupovini stana u Crnoj Gori za celogodišnje korišćenje. Kompleks se nalazi u blizini ključnih tačaka Bokokotorskog zaliva: Stari grad Kotor (UNESCO) — 4 km (~7 minuta)Tivat i Porto Montenegro — 7 km (~10–12 minuta) ---Sveti aerodrom Tivat — 3,5 km (~6 minuta)Plaže Bokokotorskog zaliva i Luštice — 10–15 minutaHipermarketi Voli i HDL Laković — do 5 minutaMeđunarodne škole — u neposrednoj bliziniTakva lokacija čini objekat posebno atraktivnim za turiste, ekspate i investitore.Blizina aerodroma Tivat, istorijskog Kotora i prestižne marine Porto Montenegro stvara stabilnu potražnju za najmom tokom cele godine. Ovaj objekat ima visok potencijal isplativosti: kratkoročni najam tokom turističke sezone dugoročni najam za rezidente i zaposlene u međunarodnim kompanijamarast kapitala zahvaljujući razvoju infrastrukture regionaNekretnine u Bokokotorskom zalivu pokazuju stabilan rast cena zahvaljujući ograničenoj ponudi kvalitetnih objekata i aktivnom razvoju elitnih turističkih projekata.