Prodaja, Kuća Tivat Krašići, 170 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Tivat, Krašići

Adresa na upit

950.000 €

5.588,2 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

3

Kvadratura

170 m²

Vila u Krašićima br. 1899 Velika moderna vila na tri sprata izgrađena je od najboljih građevinskih materijala na obali mora. Vila ima ugrađenu visokokvalitetnu stolariju, sanitarne uređaje i keramiku. Raspored vile po spratovima: na prvom spratu nalaze se vinska podrumska prostorija, tehnička prostorija, kupatilo, velika kuhinja spojena sa trpezarijom, terasa sa izlazom ka moru. na drugom spratu nalazi se predsoblje, gostinjski toalet, dnevna soba sa terasom. na trećem spratu nalaze se dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Iz kuće postoji izlaz na plažu ka moru i sopstvena plaža (sa šljunkovitim dnom). Vila se prodaje potpuno nameštena i opremljena po poslednjoj reči tehnike. Na svim prozorima su postavljene automatske aluminijumske roletne, sistem video-nadzora i garaža sa automatskim vratima.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 190.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

950.000 €

Učešće

190.000 €

Kredit

760.000 €

Kamata

507.298 €

Iznos mjesečne rate

4.224 €

Kuća

9. apr 2026.
Prodaja - Kuća Tivat, Krašići

Tivat, Krašići

Adresa na upit

Dvosobna kuća za prodaju Krašići, Tivat – 119.2 m², 2 kupatila. Cijena: 496.199 €

2

2

119 m²

Prodaja

496.199 €