Prodaja, Zemljište Budva Blizikuće, 5685 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 9

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Budva, Blizikuće

Adresa na upit

850.000 €

149,5 € / m²

Kvadratura

5685 m²

Građevinsko zemljište u Blizikućama №2268 Nudi se na prodaju ekskluzivna parcela zemljišta u Blizikućama, koja pruža jedinstvenu priliku za izgradnju luksuzne porodične vile ili sedam zasebnih objekata sa veličanstvenim panoramskim pogledom na more. Smeštena u slikovitom predgrađu Budve, ova parcela se nalazi među luksuznim vilama, naglašavajući prestiž i ekskluzivnost ponude. Površina parcele iznosi 5685 m2, što je čini idealnim izborom za realizaciju velikih projekata na jednoj od najpoželjnijih lokacija za život i odmor u Crnoj Gori. Već izrađeni projekat predviđa izgradnju velike porodične vile, međutim postoji i mogućnost izgradnje do sedam zasebnih objekata, od kojih svaki može imati površinu od 375 m2 do 450 m2, pružajući budućim vlasnicima prostor za ostvarenje sopstvenih arhitektonskih i dizajnerskih preferencija. Cena parcele iznosi 850 000 evra, što je ekvivalentno približno 150 evra po kvadratnom metru, uključujući već plaćene komunalije za izgradnju ukupne površine 2000 m2. Ova ponuda ne samo da vam otvara vrata u jedinstveni svet elitne nekretnine u Crnoj Gori, već i predstavlja isplativo ulaganje u zemljište sa potencijalom značajnog povećanja vrednosti. Takva parcela predstavlja retku priliku da se kupi deo raja na Zemlji, gde će svaki dan biti ispunjen lepotom prirode, tišinom i ekskluzivnim komforom.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 170.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

850.000 €

Učešće

170.000 €

Kredit

680.000 €

Kamata

453.898 €

Iznos mjesečne rate

3.780 €

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Blizikuće, Budva – 330 m². Cijena: 100.000 €

330 m²

Prodaja

303 €/m²

100.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Blizikuće

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Blizikuće, Budva – 697 m². Cijena: 150.000 €

697 m²

Prodaja

215,2 €/m²

150.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Blizikuće

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Vivid Blue Serenity Resort

Zemljište za prodaju Blizikuće, Budva – 821 m². Cijena: 209.355 €

821 m²

Prodaja

255 €/m²

209.355 €

Prodaja - Zemljište Budva, Blizikuće

Zemljište

5. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Blizikuće, Budva – 3400 m². Cijena: 220.000 €

3400 m²

Prodaja

64,7 €/m²

220.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Blizikuće

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Adresa na upit

Četvorosobna kuća za prodaju Blizikuće, Budva – 231 m², 4 kupatila. Cijena: 850.000 €

4

4

231 m²

Prodaja

850.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Blizikuće

Kuća

16. jan 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Adresa na upit

Četvorosobna kuća za prodaju Blizikuće, Budva – 354 m², 3 kupatila. Cijena: 850.000 €

4

3

354 m²

Prodaja

850.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Blizikuće

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Blizikuće, Crna Gora

Četvorosobna kuća za prodaju Blizikuće, Budva – 600 m², 5 kupatila. Cijena: Na upit

4

5

600 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Stan Budva, Blizikuće

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Blizikuće, Budva – 54 m², 1 kupatilo. Cijena: 233.366 €

Jednosoban

1

54 m²

Prodaja

233.366 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Budva, Blizikuće

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Vivid Blue Serenity Resort

821 m²

Prodaja

255 €/m²

209.355 €

Prodaja - Zemljište Budva, Blizikuće

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Adresa na upit

697 m²

Prodaja

215,2 €/m²

150.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Blizikuće

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Adresa na upit

330 m²

Prodaja

303 €/m²

100.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Blizikuće

Zemljište

5. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Adresa na upit

3400 m²

Prodaja

64,7 €/m²

220.000 €