Prodaja, Kuća Bar Ostalo, 232 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Bar, Ostalo

Kruče, Crna Gora

321.000 €

1.383,6 € / m²

Broj soba

4

Broj kupatila

5

Kvadratura

232 m²

Kuća u Kručama br. 1297 Trospratna vila od 232 m2 sa bazenom nalazi se u naselju Kruča, u trećem redu od mora. Na prvom spratu nalaze se dve spavaće sobe i tehnička prostorija, svaka od njih je opremljena sopstvenim kupatilom, a u jednom od njih je tuš kabina sa funkcijom saune. Na drugom spratu nalazi se dnevna soba spojena sa kuhinjom, spavaća soba sa kupatilom. Iz dnevne sobe postoji izlaz direktno ka bazenu. Na trećem spratu nalazi se kuhinja sa izlazom na terasu, spavaća soba, dva kupatila sa tušem. Vila je potpuno nameštena i opremljena svom neophodnom tehnikom. Ograđena parcela, dva parking mesta, ulično osvetljenje. Sa svih spratova se pruža zadivljujući pogled na more. Udaljenost do mora je 50 metara vazdušnom linijom. Postoji udoban prilaz moru direktno do plaže. Vila je pogodna kako za stalno stanovanje tako i za izdavanje. Vila je veoma tražena za izdavanje.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 64.200 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

321.000 €

Učešće

64.200 €

Kredit

256.800 €

Kamata

171.413 €

Iznos mjesečne rate

1.427 €

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Četvorosobna+ kuća za prodaju Ostalo, Bar – 250 m², 5 kupatila. Cijena: 250.000 €