Prodaja, Zemljište Kotor Morinj, 536 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 9

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Kotor, Morinj

Morinj, Crna Gora

50.000 €

93,3 € / m²

Kvadratura

536 m²

Građevinsko zemljište u Morinju br. 683 Prodaje se urbanizovana parcela u naselju Morinj. Ukupna površina parcele iznosi 536 m2. U blizini parcele nalazi se kompleks sa razvijenom infrastrukturom. Do parcele su dovedeni svi priključci: put, voda, struja. Urbanističkim planom na parceli je dozvoljena izgradnja vile ukupne površine 500 m2. Spratnost vile G+P+2. Trenutno je izrađen idejni projekat za izgradnju dve vile, ukupne površine 500 m2. Sa parcele se pruža predivan pogled na more i manastir. Udaljenost do mora iznosi 700-800 metara.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 10.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

50.000 €

Učešće

10.000 €

Kredit

40.000 €

Kamata

26.700 €

Iznos mjesečne rate

222 €

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Morinj

Kotor, Morinj

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Morinj, Kotor – 570 m². Cijena: 140.000 €

570 m²

Prodaja

245,6 €/m²

140.000 €

Prodaja - Stan Kotor, Morinj

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Kotor, Morinj

Kotor, Morinj

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Morinj, Kotor – 96 m², 2 kupatila. Cijena: Na upit

Dvosoban

2

96 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Stan Kotor, Morinj

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Kotor, Morinj

Kotor, Morinj

Morinj, Crna Gora

Jednosoban stan za prodaju Morinj, Kotor – 47 m², 1 kupatilo. Cijena: 157.450 €

Jednosoban

1

47 m²

Prodaja

157.450 €

Prodaja - Stan Kotor, Morinj

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Kotor, Morinj

Kotor, Morinj

Morinj, Crna Gora

Dvosoban stan za prodaju Morinj, Kotor – 91 m², 2 kupatila. Cijena: 230.580 €

Dvosoban

2

91 m²

Prodaja

230.580 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Kotor – 375 m². Cijena: 40.000 €

375 m²

Prodaja

106,7 €/m²

40.000 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Zemljište

16. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Radanovići, Kotor – 506 m². Cijena: 76.000 €

506 m²

Prodaja

150,2 €/m²

76.000 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Prčanj

Zemljište

19. nov 2025.
Horizon Real Estate
Prodaja - Zemljište Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Prčanj, Kotor – 585 m². Cijena: 265.000 €

585 m²

Prodaja

453 €/m²

265.000 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Lastva Grbaljska

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Kotor, Lastva Grbaljska

Kotor, Lastva Grbaljska

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Lastva Grbaljska, Kotor – 14454 m². Cijena: Na upit

14454 m²

Prodaja

Cijena na upit

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Kotor, Morinj

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Morinj

Kotor, Morinj

Adresa na upit

570 m²

Prodaja

245,6 €/m²

140.000 €