Prodaja, Kuća Tivat Ostalo, 230 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Tivat, Ostalo

Gornji Kalimanj I, Tivat, Opština Tivat, 85320, Crna Gora

600.000 €

2.608,7 € / m²

Broj soba

3

Broj kupatila

4

Kvadratura

230 m²

Vila u Tivtu br. 1984 Na prodaju dve identične luksuzne vile u mirnom delu grada Tivta. Sam grad Tivat, u poređenju sa drugim primorskim gradovima Crne Gore, smatra se jednim od najmirnijih. Ali čak i u njemu, letnja sezona je primetna za lokalno stanovništvo, zbog broja automobila, prolaznika i buke koju oni stvaraju. Lokacija na kojoj se nalaze ove dve vile uklanja za buduće stanare ove nedostatke letnje sezone i ostavlja samo prednosti: sunce i pogled na more. Svaka vila ima stambenu površinu od 230m2 i sastoji se od 3 sprata. Na prvom spratu: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo. Na drugom: velika i mala spavaća soba, dva kupatila i balkon. Na trećem: dnevni boravak, još jedna mala spavaća soba, kupatilo i veliki balkon površine 18m2. U cenu kuće ulazi ograđeno zemljište površine 410m2 koje pripada kući, na kojem će biti urađeno ozelenjavanje, postavljen sistem automatskog navodnjavanja i bazen 3x8m. Ispred kuće je terasa, staza do ulaza u kuću i sopstveni parking. U kući će biti urađena završna obrada uz upotrebu italijanskih materijala: podovi parket/keramičke pločice, zidovi i plafoni ofarbani u bilo koju izabranu boju. U kupatilima pločice, sanitarija. Takođe će u kući biti postavljeni bojleri u kupatilima, klima uređaji u dnevnom boravku i glavnoj spavaćoj sobi, podno grejanje u kupatilima i kuhinji, sistem ventilacije sa dovodom i odvodom vazduha i multi split sistem klimatizacije, kao i sistem video nadzora koji se sastoji od pet kamera povezanih sa centralnim kontrolnim pultom. Iz kuće se pruža panoramski pogled na more, a do mora je 500 metara.