Prodaja, Kuća Tivat Ostalo, 234 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Tivat, Ostalo

CPC9+QVC Mrčevac, Crna Gora

850.000 €

3.632,5 € / m²

Broj soba

4

Broj kupatila

1

Kvadratura

234 m²

Kuća u Tivtu br. 2545 Nudimo na prodaju porodičnu kuću sa bazenom u Mrčevcu, Tivat. Raspored Prvi sprat: • Kuhinja sa trpezarijom • Dnevna soba • Druga dnevna soba sa kaminom • Prostrana spavaća soba • Multifunkcionalna soba • 2 kupatila • Hodnik i stepenište za drugi sprat Drugi sprat: • 3 spavaće sobe • Radna soba sa garderoberom (walk-in closet) • 2 velike terase • Kupatilo i dodatni toalet Lokacija Prostor i komfor Tehnologije i energetska nezavisnost Bezbednost i parcela

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 170.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

850.000 €

Učešće

170.000 €

Kredit

680.000 €

Kamata

453.898 €

Iznos mjesečne rate

3.780 €

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Tivat, Crna Gora

Četvorosobna kuća za prodaju Ostalo, Tivat – 246 m², 1 kupatilo. Cijena: 600.000 €

4

1

246 m²

Prodaja

600.000 €

Prodaja - Kuća Tivat, Ostalo

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Tivat, Crna Gora

Četvorosobna kuća za prodaju Ostalo, Tivat – 222 m², 3 kupatila. Cijena: 770.000 €

4

3

222 m²

Prodaja

770.000 €

Prodaja - Kuća Tivat, Ostalo

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo