Pretraga

Namjena

Tip

Lokacija

Kvadratura

Cijena

Dodatno

Prodaja zemljišta Tološi (Podgorica) - strana 2

Pronađeno 21 oglasa za upit Prodaja zemljišta Tološi (Podgorica)

Pregled ponude za prodaju zemljišta u naselju Tološi, Podgorica. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 1037 m². Cijena: 155.550 €

1037 m²

Prodaja

150 €/m²

155.550 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

12. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 955 m². Cijena: 130.000 €

955 m²

Prodaja

136,1 €/m²

130.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Ulica Milana Raičkovića

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 942 m². Cijena: 125.000 €

942 m²

Prodaja

132,7 €/m²

125.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 910 m². Cijena: 227.500 €

910 m²

Prodaja

250 €/m²

227.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 3000 m². Cijena: 900.000 €

3000 m²

Prodaja

300 €/m²

900.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

28. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 1800 m². Cijena: 160.000 €

1800 m²

Prodaja

88,9 €/m²

160.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Hitno

Zemljište

11. nov 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Savnicka

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 836 m². Cijena: 250.000 €

836 m²

Prodaja

299 €/m²

250.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

8. avg 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Ceklinska

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 560 m². Cijena: 75.000 €

560 m²

Prodaja

133,9 €/m²

75.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 1104 m². Cijena: 200.000 €

1104 m²

Prodaja

181,2 €/m²

200.000 €